Kapky Jeřáb ptačí s Inofolicem, otěhotněly jste po nich?

lluucckkaa25
31. pro 2014

Ahojky holky už rok a pul se snažíme o miminko teda přítel to až tak neřeší ale mě je z toho někdy ouzko že to prostě nejde. Mám výkyvy v hormonech proto zkouším ted ten jeřáb a piju inofolic na PCO... a doufám že mi pomuže.
Je tu nějaká holčina která se také dluho snažila a třeba po jeřábu ptačím otěhotněla?

perila
31. pro 2014

Ahoj my se snazili dlouho,Jerab ptaci mi doporucil lecitel,ale uprime me pomohly az kapky na srovnani psychiky.

svoba
31. pro 2014

Taky jsem ho zkoušela. Nepomohl. Ale já neměla jako příčinu neplodnosti v hormonech. Držím palce!

agritia
31. pro 2014

Já je užívala a k tomu pila kontryhelový čaj a srovnal se mi cyklus. A po 3 měsících jsem otěhotněla 🙂 Nevím, jestli to bylo tím, ale od té doby, co jsem to užívala, tak mi chodila MS pravidelně a sama od sebe, bez vyvolávacích injekcí.

lluucckkaa25
autor
31. pro 2014

@perila a jaké kapky na psychiku to byly?

perila
31. pro 2014

Kapky Moksa,ale Jerab je urcite dobrej,verim ze ti to pomuzu,ale ja vyzkousela asi vsechno,cekala jsem 6let,ale hodne dela prave hlava.

lenkavd
31. pro 2014

@lluucckkaa25 Jeřáb ptačí umí pomoct s menšími hormonální výkyvy. Ale pozor na jeho kvalitu. Dost často je hodně špatná. Za sebe doporučuji Herba vitalis, 3 měsíce od prvního dne cyklu 2x denně 15 kapek (nad 80 kg 20 kapek).

salikova
31. pro 2014

@lluucckkaa25 já mám dobrou zkušenost s gynexem;) Brala ho kolem mě spusta kamarádek a všem to pomohlo otěhotnět.. mně upravit cyklus;), takže doporučuju
A jinak držím pěsti, ať se zadaří!!!;)

lluucckkaa25
autor
1. led 2015

@salikova No a právě hodně íšou že ten jeřáb je jako gynex le levnější varianta ten gynex jsem brala ale je pravda že jen jednu lahvičku,takže nemužu posoudit ☹

salikova
1. led 2015

@lluucckkaa25 aha... tak super.. já právě ten jeřáb vůůbec neznám... já začala brát gynex 2 měsíce po vysazení antikoncepece - kvůli nepravidelnymu cyklu a 4. měsíc jsem otěhotněla 🙂 teď sem brala nedávno další lahvičku, protože po kojení jsem ten cyklus měla zase rozházenej a teď už dobry;)
Ono ale otěhotnění je hodně i o psychice;) (na to teda taky ten gynex je:D)

vlajka1
1. led 2015

Já jsem otěhotněla hned po měsíci užívání Jeřábu, bohužel to skončilo potratem. Je určitě super, pokud chceš srovnat cyklus. Neměla jsem žádné vedlejší účinky, prodloužil mi LF (měla jsem krátkou se špiněním). Určitě se může s Inofolicem (Nosifolem) kombinovat. Hodně štěstí 🙂

lluucckkaa25
autor
2. led 2015

@vlajka1 děkuji
No já právě ani nemám ovulaci a trápí mě ta MS jen špinění zkusím to tento cyklus brát a příští měsíc vyzkouším OVU testy ale a mě nezabírali a pak mi právě doktor diagnostikoval PCO,že neovuluji