Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

kali.kal
27. črc 2009

Vendul: raděj opravdu víc pij! Bacha na to! Zvlášť, když už to píšou i na lahvičce...

Čůrat se mi víc nechce, když si to kapu. Takže neporadím...

aji
27. črc 2009

vendulak: Mně se víc čůrat nechce, ale pitnej režim bych nezanedbávala! Spíš mi přijde, jestli nemáš nastydlej močovej měchýř...

eliska_v
27. črc 2009

Ahojky holky.
Mám koupený taky jeřáb, ale musímpočkat na další cyklus...Teď jsem 11DC, takže si ještě počkámnež ho začnu užívat... 😔

kkamca
27. črc 2009

vendulak:taky se mi zdá že víc běhám..na malou a bz mi to asi taky rozhodilo ale nejsem si jistá 😕

kali.kal
27. črc 2009

A holky, berete jeřáb celý cyklus nebo jen do OVU?

aji
27. črc 2009

kali: Já ho budu brát celý cyklus.

kkamca
27. črc 2009

kali:řikaj vybrat jednu celou skleničku a pak snad pauzu ,ale nevim jak dlouho ta pauza má být 😒

eliska_v
27. črc 2009

Holky a má se začít brát začátkem cyklu nebo můžu i v polovině? 😕

kkamca
27. črc 2009

já myslim že je to jedno eliško..kdy ho začneš brát..

aji
28. črc 2009

elisko, četla jsem v jinejch diskusích, že ho některý holky začali brát i v půlce cyklu. Takže je to asi celkem šumák, kdy začneš 😉 Hlavní je, aby nám to všem pomohlo k vytouženému těhu 😵

kali.kal
28. črc 2009

Eli: já jsem ho začala brát až 8. den cyklu. a zafungoval 😀 Ovu se urychlila 🙂

vendulak
28. črc 2009

Eliško já taky četla že je to jedno, kdy se začne brát 😉 . I když já ho brala od začátku cyklu, předtím se mi cyklus zase nějak zastavil tak na další sem dostala clostil, tak sem ho nechtěla brát k němu, tak až když se nepovedl cyklus s clostilem tak sem od začátku dalšího začala kapat jeřáb 🙂 .

Kamčí a tobě se to běhání už zlepšilo? Mě docela, jo, díky bohu 😀 . A nemyslím si že bych byla nastydlá, bylo to jen pár dní a fakt mám takové tušení, že za to mohl jeřáb 😖 . Kamčí ty si taky chodila na clostilky, co? Ty bereš jeříb i clostil? 🙂

Holky berete společně s jeřábem ještě něco? Jestli nějak nevadí kombinování? Já beru teď ještě pupalku (jí a jeřáb chci na srovnání cyklu, nechodila mi ms po HA, pak jí pan doktor rozeběhl Proverou, a cykly byli delší ale v pohodě, zřejmě i ovulka, až předminulý cyklus se to zase nějak zastavilo, a k doktoru mám jít až po létě tak chci ještě zkusit něco nenásilnýho).

kkamca
28. črc 2009

ahoj.. vendulak:jojo já chodim pořád na clostilky..i když clostil už neberu!Měla jsem ho pouze na 2 cykly.Ted jsem bez něj a kapu jeřáb.A piju maliník.Taky sem to nechtěla nějak kombinovat.
Běhání už je lepší 😀 Ale zas chodim víc čůrat mi přijde 😉

Víte někdo tu pauzu s jeřábem--jaká má být?

vendulak
28. črc 2009

Kamčí já měla clostil jen na jeden cyklus, a teď nemám prášky žádné, beru jen vitamíny Femibion, a ty jen ob den ale pravidelně kapu jeřáb a zobu tu pupalku.
A kde si přišla na maliník? Já slyšela někde že by se mělo pít do ovu kontryhel a po ní maliník. A někde zase nedoporučujou maliník vůbec, že jenom ke konci těhu kvůli snadnějšímu porodu...tak nevím.
Já dřív pila kontryhel, ale už mi lezl krkem 😒 .

kkamca
28. črc 2009

vendulak:maliník je na plodný hlen a má se pít také jen do ovulky..
a v bylině mi taky řekla že je vhodný i ke konci těhotenství..
Kontryhel mám ještě doma ale ted ho nepiju aby toho nebylo moc..
A dobírám calibrum baby plan..pak koupim jen listovku a nic víc.Jako z vitamínů. 😀

vendulak
28. črc 2009

kamčí fakt? To jsem vůbec nevěděla! 😕 Tak to bych ho možná taky mohla pořídit, protože já hleník nikdy nic moc, poznala jsem ho teď malinko poprvé a to fakt jen ten jeden jediný den 😒 .
Já dřív taky zobala jen listovku, ale když sem byla nedávno poprvé u gyndra kvůli tomu že se snažíme a nejde to tak mi doporučil Femibion, že to je v současnosti to nejlepší na trhu u nás že má listovku už nějak naštěpenou nebo co, že každej jí štěpit neumí, tak jí třeba jen vylučuje 🤐 .

eliska_v
29. črc 2009

Holky, tak to je fajn, takže ho začínám brát odedneška.. 😵 😵 tak jsem zvědavá!!! 😉
Holky já se tak těším na těhu a co Vy?? Určitě taky, že?? 😉 Doufám, že se nám brzy zadaří všem!! Držím nám pěstičky!!!! 😵 😵

kkamca
29. črc 2009

ELI už aby to bylo..já už druhý den jeřáb musela vysadit..Neni mi dobře-střevní chřipka.Doufám že to nějak neovlivní moje tělo,když sem vysadila

kali.kal
29. črc 2009

O tom Femibionu sem už taky četla, ale příjde mi to docela hodně peněz za málo tabletek ☹
Kapu si Jeřáb zároveň s kontryhelem a měsíčkem. Jinak ještě listovku zobu 😉

eliska_v
29. črc 2009

kkamca: Snad to neovlivní... Teda já se v tom moc nevyznám!! 😅 Ale dneska jsem začala brát takže 😵 😵 snad zabere na všechno!!! 😵 😵

vendulak
29. črc 2009

Eliško, já se spíš už i bojím na něj těšit, nebo na těhu jen myslet, mám z toho pak depky, už je to dlouhatánská doba a já už se někdy bojím, že se ho snad ani nedočkám 😢 .
Kali, já taky nejdřív na tu cenu docela koukala, ale prostě kdyby bylo miminko tak pro něj chci fakt udělat to nejlepší co můžu, a za to mi ty peníze myslím stojí, jednou jsem četla příběh holky, která psala že její maminka v těhu neměla vůbec kyselinu listovou, že o tabletkách jí nikdo neřekl a zeleninu neměla ráda a nikdy jí tedy nejedla a ona měla ta holka pak docela vážný problémy se srdcem, vrozený, i doktoři pak řekli že je to nejspíš od toho. No tenkrát sem u toho normálně brečela. Takže pro zdraví miminka chci udělat fakt max. Máme teď i s příťou docela finanční potíže, přesto jsem prostě rozhodnutá a dělám to tak na tohle penízky vždycky ušetřit, navíc přímo na stránkách www.femibion.cz je v otázkách že při snažení stačí bohatě jedna tabletka ob den, takže teď mám to balení na dva měsíce 🙂 , ale kdyby bylo mimi tak samozřejmě začnu baštit každý den 🙂 .
Jinak Kamčí to je mi líto, že tě dostihla nějaká chřipajzna, tak držím palce ať je co nejdřív zase dobře 😉 .
Já jeřáb tedy kapu poctivě dál 🙂 .

venyska
29. črc 2009

Ahoj děvčata.Máte někdo zkušenost s čajem kotvičník?jeřáb je i v čaji?

kali.kal
29. črc 2009

Vendulak: Jo jo, to chápu 😉 Zdraví je nad zlato 🙂 😉

Venysko: O kotvičníku jsem zatím jen četla, ale uvažuju o tom 😉 Jeřáb se používá i jako čaj 😉 Jde koupit na internetu 😉

venyska
29. črc 2009

Ahoj mohu se zeptat?koupila jsem manželovi Kotvičník nať jak často ho má pít?A sobě jeřáb ptačí kapky a maliník list a kontryhel čaj.Mohu to kombinovat?Co je z toho nej?A kdy ten jeřáb pít?

kali.kal
30. črc 2009

Ahojte holky,
kapu si jeřáb, měsíček a kontryhel. Včera mě začaly bolet prsa. Nějak otekly a zcitlivěly. Nestalo se vám to některé? Nemáte nějaké zkušenosti? Nebylo to úplně příjemné, tak nevím, jestli si to nebudu muset přestat kapat.

kali.kal
30. črc 2009

Nebo to možná bude jen kombinace PMS a nějaké virózy ☹ Počkáme a uvidíme 😉

vendulak
30. črc 2009

Kali tak já žádné problémy nemám, takže asi neporadím 😒 .
Jinak asi budu taky jednou z tich co budou pět na jeřáb chválu 😀 , mívala sem ovuši 21.DC, pak se nedostavila vůbec, pak po clostilu 16.DC a tenhle cyklus jen jeřáb a pupalka a ovulka byla 15.DC 🙂 . Bohužel to bylo nečekaný takže sme nesnažili 😢 a obrečela sem že cyklus zmařenej 😢 .

kali.kal
31. črc 2009

Vendul: tak to se musíte snažit pořát 😀 Ne jen, když očekáváš OVU 😀 Sexík je přece fajn i jen tak pro radost 😀 Ale věřím, že tě to mrzelo ☹ Taky by mě to mrzelo ☹

eliska_v
31. črc 2009

Holky jak jsem začala brát jeřáb, tak mě hrozně bolí prsa, teda občas jedno a pak zase druhé ještě , že jich nemám víc... 😀 😀 😅
Kali: četla jsem, že máš taky citlivější prsa, myslíš, že to může být kvůli jeřábu?? 😕 😅

kali.kal
31. črc 2009

Eliško: Napadlo mě to... jiné důvody zatím nejsou ... Ale kapu si k tomu ještě kontryhel a měsíček... A manžílek naznal, že sou nějaké větší... 😔 Tak jestli v tom jsou nějaké pseudoestrogeny... je to asi možné....