Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
13. črc 2009

Předchůdci, no fuj, to jsme to dopracovaly 😨

Zuzko, on mi právě říkal, že pokud se potvrdí spontánní potrat, že tím pádem je zbývající vejcovod průchodnej.
O umělým neříkal nic, jemu jsem se zdála, že jsem těhotná až moc často 😖

misa1982
13. črc 2009

Ahoj holky jak se tady mate?Ja zitra slavim narozeniny ze svoji segrou dvojcetem ale letos to nebude nic moc malej dostal v sobotu nestovice takze letos zadna velka oslava ale nevadi a konecne nam dodelaly novou kuchyn tak jsem rada! 🙂 🙂

jarka09
13. črc 2009

Míšo, tak den předem přeju všechno nejlepší k narozeninám 😉

lucbra06
14. črc 2009

Ahojky,teda jste se rozkecaly holky 🙂 Jsme byli na koupáku celý den a dnes pršííí 😒
Zuzka paráda že sis vyvětrala hlavu,je to potřeba.Brácha byl celý víkend taky někde na festivalu.
Denis je potřeba asi aby si tělo odpočinulo a hlavně ty,tak si dáš pauzičku.Jsem stebou ve frontě na čekání 😉
Misa moc,moc zdraví,štěstí a lásky,a jinak posleš nám neštovičky 🙂 od září jdem do školky tak at to má za sebou

Jarka doufam že budou dobrý zprávy a napíšeš nám radostnou noviny,moc ti držim palečky

jarka09
14. črc 2009

Já zatím žádný zprávy nemám, mrcha zatím nedorazila, ale test byl neg. tak nevím. Pobolívají mě prsa a asi týden je mi občas nevolno, tak jakoby na zvracení. jestli MS nedorazí, tak zítra jdu k doktorce. Vím, že je to trapný, takhle brzo, ale to jsem prostě já 😖

zuzka.o
14. črc 2009

Miso: jéééé, ty máš narozky????? A máš ségru dvojče???? No to je skvělá náhoda!!!! Můj manža má dneska 14.7. narozky a má taky dvojče bráchu..... tak Miso, vše nej, hodně zdravíčka , štěstíčka a zdravé miminko 😵

lucbra06
14. črc 2009

Jarka neni to trapný,je to dobře.Já včera byla u doktora na kontrlole a sám řekl až budu mít zpožděnou MS nebo pozitivní test mam hned naklusat na nic nečekat.

zuzka.o
14. črc 2009

Jarko: trapný to není, taky jsem dostala nakázáno, že když něco nebude v pořádku, mám k němu okanžitě naklusat 😉

lucbra06
14. črc 2009

Já tam přímo poletim 😀 😀

zuzka.o
14. črc 2009

jj, přesně tak 😉

larri
15. črc 2009

Ahoj holky,omlouvam se,ze jsem driv nenapsala.Vcera jsem prijela z nemocnice,napsala do jedne diskuse a dneska pokracuji.
V pondeli jsem sla na kontrolu ve 13.15 a v 17.00 byla na sale,celkem rychlovka.Nevedeli presne co to bude,ale potvrdilo se mimodelozni v pravem vejcovodu.Kdyz jsem sla na kontrolu,tak jsem par dni pred ni mela bolesti na prave strane,ktere se pomalu stupnovaly.
Po laparce jsem mela dost velke bolesti a dostala akorat cipek.Pri minule laparce jsem o bolestech vubec nevedela,dostavala jsem injekce,ani jsem si o ne nerekla.
Propustili mne hned vcera,protoze jsem byla sikovna,zacala brzy chodit a rikala,ze mne nic neboli.Ono fakt nic neboli,jen mam dost nafoukle bricho a ramena.Mam problem se ohnout,ale to jsou malockosti.

Jinak mam dodrzovat sestinedeli a driv jak za tri mesice se nepokouset o mimi.Stejne pujdu na dalsi ivf,tak uvidime,jestli za tri mesice nebo tak nejak do konce roku.
Laparka byla pro mne vysvobozeni,abych se nezblaznila.Bylo to nekonecne,strasne na psychiku,kdyz uz jsem si to nekolikrat oplakala a zase byla nejaka sance.Ale po ET ctyrikrat spinit nebo krvacet nebylo normalni.

Ted si udelam prazdniny a budu odpocivat hlavne psychicky.
Mejte se hezky a diky za rady.

jarka09
15. črc 2009

Larri, to je mi líto, že to takhle dopadlo. Ale víš na čem jsi a zase máš nějaký bod, od kterého se můžeš odrazit. Šestinedělí se má dodržovat, hlavně odpočívat, nezvedat nic těžkého, neprochladnout, však víš. Tak se brzy dej do kupy a nebuď smutná. 😉

lucbra06
15. črc 2009

Lary,máš to za sebou tak hezky odpočívej.Věřim že to bylx nervy 😝 užívej prázdniny a at brzy najdeš čárečky na testiku 😉
Jarka dnes jsi nezkoušela testovat???

jarka09
15. črc 2009

Luco: Dnes už to bohužel nemá cenu ☹

zuzka.o
15. črc 2009

Larri: to je mi líto 😢 😢 😢 Ale jak píšeš, byl to zápřah a teď už víš, na čem jsi. Buď na sebe opartná, odpočívej a užij si prázdniny a nemysli už na to. Ty 3měsíce utečou jako voda a pak se to už určitě povede. Měj se krásně a občas napiš, jak se ti daří. A udělej si nějakou radost, to pomáhá 😉

Jarka: takže mrcha dorazila???? Jejda, to je ale potvora!

dennisa
15. črc 2009

Larri, to mi je líto, že se potvrdilo mimoděložní ☹ ☹ Ale jak jsi psala, špinit a krvácet na začátku těhotenství moc v pořádku není a jen se to bohužel potvrdilo.
Tak přeju, ať se dobře hojíš a moc tě to nebolí a choď občas za náma. Tady se můžeš vykecat ze všeho 😉

Dneska jdu holky v 17:30 k dr. a snad už se konečně dozvím, co a jak...už čekám týden a blbnu z toho.

jarka09
15. črc 2009

Denisko, to ti věřím, když člověk neví, na čem je, tak je to na provaz... ale bude líp, uvidíš, že to zase bude dobrý a začne se nanovo. Musíme věřit! 😉

zuzka.o
15. črc 2009

Denni: tak snad dneska to tejrání už skončí. Moc dobře si na to pamatuju, jak to bylo zdrcující nevědět na čem člověk je. Když už bylo po všem, tak jsem si paradoxně oddychla. Tak dej pak prosím vědět, budu na tebe myslet 🙂

larri
15. črc 2009

Denni,taky budu na tebe myslet.Ja jsem na prijmu plakala jako male dite jenom kvuli tomu,ze to ze mne spadlo.Sestrickam jsem nic nevysvetlovala,jenom pak doktorce.
Ja se jenom tesim az mi bude dobre a pojedu domu na Moravu.Chci si zrekonstruovat byt a mamka chce,at si vyberu co chci,zaplatim a o vic se nemam starat.Nejake tahani veci nebo uklizeni,nad tim nemam vubec premyslet.

Takze ja budu rekonstruovat a nebudu vedet jak to vypada,az pak prijedu,tak budu mit prekvapeni.
Puvodne jsem chtela taky neco delat ze svoji vahou,ale to ted musi pockat.

Urcite k vam prijdu,jste tady fajn parta,ale nejradci bych tuhle diskusi zrusila,aby nas uz mimodelozni nepotkalo nikoho z nas a nemelo se tady o cem psat,ale bohuzel priroda je mocnejsi.

dennisa
15. črc 2009

Larri, no vidíš, to bude překvápko s bytem, určitě to tam bude krásný 😉
Ty jen odpočívej a relaxuj, starosti hoď za hlavu.
Já jsem taky řešila váhu, chtěla jsem trochu zhubnout, pak jsem zjistila, že jsem těhotná, teď už zase těhotná nejsem, ale váhu momentálně hážu za hlavu, kašlu na kila, na to teď nemám myšlenky...naopak taková čokoláda mi docela pomáhá 🙂

jarka09
15. črc 2009

Larri, co se stalo, se stalo, ale diskusi bych nerušila, koukni na celý název, na konci je "následné těhotenství" a k tomu tady všechny musíme dojít 😉 tak žádné rušení a teď už jenom po řádném odpočinku to těhotnění 😀

zuzka.o
15. črc 2009

Jarka: máš recht, nerušit.... protože to k tomu těhulení prostě dojde.... a už žádný postižený holky, jenom fotečky samých krásných mimineček! A basta fidli! 🙂 🙂 🙂

larri
15. črc 2009

Jarko,omlouvam se,ja to myslela tak,ze nechci aby z nas nekdo mel takovou nadeji na tehotenstvi a pak to bylo mimodelozni.Musim verit,ze se zadari.Jinak bych nesla do dalsiho boje.A ja bojovat budu,protoze touzim po dvou princeznach.Budu rada za jedno,ale sny muzu mit ne? Ja chci dve holky a muj fotbalistu.Kdo vi,komu se to splni. 😉

Musim psat a premyslet pozitivne,abych nenavstivila Bohnice.

dennisa
15. črc 2009

Ahoj holky.
Na tu bídu posledních dní mám aspoň relativně dobrou zprávu. Hcg je 23, prý už jen zbytek po potratu. Takže se jednalo o spontánní potrat.
Dr. byl dneska úplně super, hodně mě podpořil a zlepšil mi náladu. Říkal, že se snažit dodržet šestinedělí, ale neříkal to až tak důrazně 😅
A doporučil mi ihned po šestinedělí a po jedný MS začít se znova snažit, že bude nejlepší období a že u něj budu určitě brzy těhotná 🙂
Je mi líp......

jarka09
15. črc 2009

Larri, neomlouvej se, já vím, jak jsi to myslela 😉 Sny jsou to krásný, uvidíš, že se brzy promění ve skutečnost 🙂
Dennis: máš supr doktora, uvidíš, že se neplete 😉

zuzka.o
15. črc 2009

Denni: super! Teda na danou situaci, ty chápeš, jak to myslím. No a dobrý zprávičky, do Vánoc to těhu stihneš 😵
věřím, že ti spadl šutrák ze srdce! Tak vidíš, máš ten zbylý vejcovod průchodný, dobrá zprávička.... a teď už jenom vše půjde k lepšímu, uvidíš 😉

Larri: jen sni,sny jsou mooc důležitý, bez snění by byl život nudný ... čoveče, já ty tvý dvě princezny úplně vidím 😉

lucbra06
15. črc 2009

jarka tak ta mrcha,mrchovatá dorazila 😝 vydrž apříští měsíc už to bude 😉
Denis to je super že máš super doktora a pozvedl ti náladu,takže jdeš do toho po 1.ms,já čekam na druhou mršku a jsem zase mezi váma snažilkama 😀 docela to uteklo Huráááááá 😀 at jsme co nejdřív těhule 😵 😵

dennisa
15. črc 2009

No holky, on mi řekl, že úplnou průchodnost vejcovodu zaručit nemůže, že to mohlo být i tak, že to odešlo z vejcovodu, ale že nějak průchodnej je, když těhotním 😔 Tak uvidíme, dávám si pauzu minimálně to šestinedělí, bojím se a pak uvidíme 😉

zuzka.o
15. črc 2009

Denni: neboj a jdi do toho...klín se vytlouká klínem,.... takže vše spraví další těhu, tentokrát to bude už všechno tak,jak má být! 😉

Lucbra: tak to to teda uteklo..... brzo budeš snažilka se vším všudy 😉

zuzka.o
16. črc 2009

http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/2075-mada...

Holky, to je síla, to mi teď přišlo na email 😲 😲 😲