Odstranění vejcovodu. Podstoupil někdo? Zadařilo se pak otěhotnět?

haluzska
1. dub 2022

Ahoj děvčata... je tady někdo prosím kdo podstoupil odstranění jednoho vejcovodu , kvůli důvodu že nešlo otěhotnět přirozeně ani pomoci ivf ? A pak se zadařilo?

klokanka31
1. dub 2022

@haluzska Mě vzali vejcovod kvůli mimoděložnímu. A pak otěhotnění šlo víceméně raz dva 😊

haluzska
autor
1. dub 2022

@klokanka31 no nám to právě přirozeně nešlo strašně dlouho.. tak jsme šli do ivf, už jsme tam skoro 2roky 4x ket jedou se zadařilo, ale brzo zase bylo po radosti.. další 3 pokusy úplně bez úspěchu.

klokanka31
1. dub 2022

@haluzska Já právě nemohla otěhotnět 12 let. Pak se teda zadařilo přirozeně... A to ti vzali vejcovod jen tak?

haluzska
autor
1. dub 2022

@klokanka31 na ultrazvuku byl stále zvětšený a byla v něm nějaká tekutina 😒 říkali jestli k sobe ty embrya nepritahuje a proto se nedaří.. a tobě gratuluji že po tak dlouhé době minčo přislo 😊 snad se zadaři i nám. 😇

klokanka31
1. dub 2022

@haluzska Děkuju. Přeju ti ať se vám taky zadaří... A tak druhý vejcovod máš OK?

haluzska
autor
1. dub 2022

@klokanka31 ano ten je v pořadku .. koukali na nej i pri te operaci kterou jsem mela nedavno

martinececka
2. dub 2022

@haluzska ahoj já minulý rok otehotnela mimoděložne vzali mi levý vejcovod.. teď začínám 6 týden těhotenství ❤

makovice88
2. dub 2022

Ja bez jednoho vejcovodu otehotnela hned 2x a prirozene. Pokud neni nejaky dalsi problem, tak se urcite zadari. 🙏🍀

haluzska
autor
2. dub 2022

@martinececka
Jee děkuji za odpovědi.. jsou to jen same dobré zprávy, tak věřím , že i u nás brzy budou 😇 🍀