Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Babystyle Hybrid je variabilní kočárek originálního designu. Jeho konstrukce je specifická jedinečným způsobem obměňování zadní nápravy. Každá náprava je určená na jiný typ využití. Základní City je užší s menšími kolečky. Využiješ ji při manévrování méně náročnými městskými povrchy. Edge má větší zadní kolečka a je o něco širší, takže ani náročnější terén neohrozí stabilitu kočárku. Pokud k dítěti přibyde sourozenec anebo hledáš praktické řešení pro dvojčátka, prodloužená náprava Tandem Ti umožní vytvořit z Hybridu sourozenecký tandem. Na nástavec u koleček jednoduše připojíš druhé plnohodnotné sedadlo, vaničku anebo autosedačku. Dvojici nástaveb můžeš libovolně zkombinovat.

Korýtkové sezení je prostorné i pro větší dítě. Pomocí adaptéru ho dokážeš zvýšit a mít tak dítko blíže k sobě. Otočit ho můžeš ve směru i v protisměru jízdy. Naklonit se dá až do lehu. Přidanou hodnotou sedadla je zjednodušené nastavování délky pásů způsobem typickým spíše pro autosedačky.

Kočárek je k dostání obvykle ve sportovní verzi s dokoupitelnými nástavbami a nápravami podle výběru. V nabídce ho najdeš i v kombinaci. Praktická je i originální taška, která přesně sedne do nákupního košíku. Můžeš ji taktéž nechat otevřenou, což zvětší odkládací prostor.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
7,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111 × 55–60 × 76–97
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
71 × 55–60 × 30
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník, plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.