Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Coletto Marco Polo je kombinovaný kočárek se specifickou funkcí otáčení nástavby přímo na podvozku, nižší verze modelu s podobnou konstrukcí Marcello Nafukovací kola s mírným odpružením zvládnou i nerovné povrchy, vhodná jsou ale zejména do města. Rukojeť se dá po odjištění naklopit, otočit a docvaknout na druhou stranu. Sedadlo můžeš v obou směrech polohovat až do lehu. Jeho součástí je podložka. Prostornou vaničku můžeš pro úspornější skladování složit. Pomocí adaptérů dokážeš připojit i volitelnou autosedačku. Ke kočárku patří i nánožník a přebalovací taška, jakékoli další příslušenství je třeba dokoupit zvlášť.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
103,5 × 58 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
73 × 58 × 40
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Dobrý den, kde bych prosím na kočárek sehnala přední menší kolečka? Za každou informaci budu ráda, děkuji s pozdravem, Zvěřínová
Dobrý den, kola na tento model, i tím, že je starší, v nabídce obchodů nenajdete. Bohužel to asi bude téměř nemožné, ale tedy co bych zkusila já, je kontaktovat přímo výrobce (pokud si troufáte) - http://www.coletto.pl/kontakt, mohl by pomoci. Potom dodavatele této značky v okolí, za napsání mailu nic nedáte... a nakonec, bazar, jestli někdo neprodává tento model na díly. Držím palce!