Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Easywalker Mini by Easywalker Buggy XS je novinkou začátku roku 2018. Je verzí základního Buggy XS v designové spolupráci s Mini Cooper společnosti BMW. Luxusní ultralehký Disney Buggy XS dokážeš do velmi kompaktního rozměru složit i jednou rukou. Ve složeném stavu splňuje podmínky pro příruční zavazadlo do letadla. I s rozloženým se vejdeš kamkoliv díky šířce pouhých 44 cm. Malá odpružená kolečka jsou na nenáročném terénu velmi dobře ovladatelná.

Stříška edice Mini je na středu rozdělená a zaoblená. Pohodlná polstrovaná sedačka s delší zádovou opěrkou a přidaným polštářkem pod hlavičku zvládne i větší dítě. Protože se dá polohovat až do lehu, je vhodná už od narození. Navíc k ní můžeš pomocí adaptérů připojit autosedačku, čímž vytvoříš praktický cestovní systém.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 44 × 76
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
52 × 44 × 23
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 42
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Prosím, chtěla bych vědět, jestli je spravně zádová opěrka, když ten vršek zádové opěrky na dcerku padá v sedě, když se hodně opírá o madlo ... Dala bych foto ale nejde sem dát 😣
Ahoj, předpokládám, že myslíš to, že pokud se dcerka předklání, táhne zádovou opěrku pásy jakoby "s sebou" - dopředu. Tohle je zcela běžný jev především u velmi lehkých kočárků či kočárků s polohováním opěrky na pás. Protože je to systém jednodušší a je v podstatě "na volno" (zastavuje ho pás jen na spodní straně), je to úplně normální. Nestává se to naopak u větších kočárků, které mají polohování pevné, na páčku vzadu nebo po bocích. V případě, že jsem ale porozuměla špatně a opěrka padá sama od sebe (ne, že by ji dcerka pásy táhla), bych zvážila reklamaci u prodejce. Sama od sebe totiž opěrka padat nikdy nemá.