Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Greentom Upp Reversible 2017 je vylepšenou verze jedinečného "zeleného" eko kočárku s korýtkovým sedadlem Greentom Upp Reversible kompletně vyrobeného z recyklovaných materiálů. Designově specifická plastová konstrukce ho dělá velmi lehkým a dodává mu extra pružení. V nabídce je ve třech barvách. Efektní, sladěná, vyplněná kola jsou určena na převážně městský terén.

Ročník 2017 přinesl mnoho nových barev potahů včetně limitovaných edicí inspirovaných přírodou: Rose, Honey, Sky a Charcoal. Potahy jsou vypleteny jemněji než u předchozí verze. K hladší jízdě městem jsou kola z měkčeného plastu o něco větší. Zabrzdíš je jednoduššeji díky upgrade-u brzdy. Na nákupech nebo k většímu nákladu se Ti hodí i zvětšený nákupní košík.

Sedadlo je určeno pro děti od přibližně 6 měsíců. Jeho rám je společný i pro nové textilie hluboké vaničky. S vaničkou můžeš kočárek využívat již od narození. Kromě toho se dá na konstrukci kočárku upevnit i klasické neotočné sedadlo, se kterým ho zakoupíš i samostatně jako Greentom Upp 2017. Autosedačka s adaptéry vytvoří z kočárku cestovní systém.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, podvozek
Hmotnost (v kg)
7,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 55 × 77
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 55 × 25
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
recyklovaný plast
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 18
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.