Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inglesina Trilogy Plus je luxusní modulární systém vycházející z oblíbeného modelu Trilogy, nahrazující v roce 2018 oblíbený Otutto. Prémiovým ho dělají high-endové prvky a tradiční design s Bike vypletenými kolečky.

Trilogy Plus má spojenou rukojeť pro snadné jednoruční řízení, několika vlastnostmi ale imituje výhody golfového kočárku. Konstrukci dokážeš poskládat i jednou rukou, a to i s nasazeným sedadlem. Pro snadnější uskladnění po svém složení i samostatně stojí. Při překonávání nerovných povrchů oceníš šikovně umístěný mechanismus aretace kol na boku, takže se k nim není třeba shýbat. Součástí konstrukce je i integrovaný držák na nápoje.

Polstrované sportovní sedadlo můžeš otáčet a polohovat až do lehu. Přizpůsobit jde i opěrku nožiček. Vhodné je tak pro miminko, ale přitom je dostatečně prostorné i pro větší dítě. K sedáku patří i protivětrný nánožník, který můžeš odepnout a prodloužit až k hlavičce dítěte. V případě prudkého slunce je možné už tak mohutnou stříšku rozšířit druhým větším výklopným kšiltem. Stejný kšilt najdeš i na stříšce novějších modelů hluboké vaničky. Tu můžeš pro starší miminko i napolohovat. S auto kitem je také možné ji využívat v autě místo autosedačky. Ve vaničce se nachází i inovativní tvarovaná podložka Welcome Pad s řízeným prouděním vzduchu. Ta novorozeňátku zaručuje pohodlnou ergonomickou polohu a snižuje riziko proležení hlavičky. Přímo na konstrukci dokážeš nakliknout i autosedačku Huggy, pomocí adaptérů se na ni dají nasadit i autosedačky jiných značek. K vaničce i autosedačce je při zakoupení systému Quattro nebo Duo i praktický stojánek, díky kterému je lze využívat na spánek i doma, např. po procházce.

Parametry

Typ
trojkombinace, více kombinací, podvozek
Hmotnost (v kg)
9,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 58 × 82
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 44 × 34
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Možnost předělat dvoumístní kočárek na jednomístní
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.