Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Inglesina Vittoria s podvozkem Ergo Bike

Inglesina Vittoria je elegantní kočárek retro typu na houpavé konstrukci s neotočnými koly. Nástavby je možné nasadit na terénnější podvozek Ergo Bike s hrubšími nafukovacími koly, nebo na elegantnější Comfort s bezúdržbovými bílými gumovými koly. V nabídce je obvykle v hluboké verzi, najdeš ho ale i v trojkombinaci. Jedna z možností je i zakoupit si samostatný podvozek a nástavby včetně sportovního sedadla a autosedačky, čímž si kočárek vyskládáš podle svých potřeb.

Nafukovací kola konstrukce Ergo Bike zvládnou i horší povrchy. K výbavě této konstrukce patří i pumpa na kola. Výšku rukojeti si u tohoto typu kočárku dokážeš přizpůsobit otáčením, u starších modelů najdeš namísto koženkové rukojeti rukojeť pěnovou. Ve spodní části se nachází prostorný nákupní košík.

Elegantní hlubokou vaničku můžeš přenášet za úchyty skryté v bočních kapsách. Větranou matraci pro starší miminko i napolohuješ. S dokoupitelným auto kitem se dá vanička využívat i v autě místo autosedačky. Dokoupitelné sportovní sedadlo můžeš na konstrukci nakliknout v jakémkoli směru. Dá se plně polohovat až do úplného, ​​180stupňového lehu. Pomocí adaptérů dokážeš na konstrukci připojit i autosedačku. Ke kočárku standardně patří i sladěná přebalovací taška, kterou připneš na háčky na rukojeti. K dokoupení je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně stojanu na vaničku nebo letního potahu sedadla.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
16,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 57 × 102,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
84 × 57 × 45,5
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.