Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Inglesina Vittoria s podvozkem Comfort

Inglesina Vittoria je elegantní kočárek retro typu na houpavé konstrukci s neotočnými koly. Nástavby lze nasadit na elegantnější podvozek Comfort s bezúdržbovými bílými gumovými koly, nebo Ergo Bike s hrubšími nafukovacími koly. V nabídce je obvykle v hluboké verzi, najdeš ho ale i v trojkombinaci. Jedna z možností je zakoupení si samostatného podvozku a nástavby včetně sportovního sedadla a autosedačky, čímž si kočárek vyskládáš podle sebe a své potřeby.

Konstrukce Comfort je vhodnější do města, díky odpružení zvládne i nerovné povrchy. Výšku rukojeti potaženou kůží nelze u tohoto typu nastavit. Ve spodní části najdeš prostorný chromový nákupní košík.

Elegantní hlubokou vaničku můžeš přenášet za úchyty skryté v bočních kapsách. Větraná matrace se dá pro starší miminko i napolohovat. S dokoupitelným auto kitem můžeš vaničku využívat i v autě místo autosedačky. Dokoupitelné sportovní sedadlo dokážeš na konstrukci nakliknout v jakémkoli směru. Dá se plně polohovat až do úplného, ​​180stupňového lehu. Pomocí adaptérů je možné na konstrukci připojit i autosedačku. Ke kočárku standardně patří i sladěná přebalovací taška, kterou připneš na háčky na rukojeti. K dokoupení je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně stojanu na vaničku anebo letního potahu sedadla.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
14,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
101 × 55,5 × 99,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
81 × 55,5 × 40
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.