Sportovní sedačka na podvozek Inglesina Vittoria. Jaké jsou výhody a nevýhody?

Zodpovězené
16. led 2020

Ahoj,

ráda bych si koupila sportovní sedačku Inglesinu Vittoria na podvozek Inglesina Chrome. Chtěla bych poprosit o zkušenosti a výhody či nevýhody tohoto sportovního kočárku.

Děkuji

Ahoj!

Inglesina Vittoria

Inglesina Vittoria s podvozkem Comfort

Inglesina Vittoria je elegantní kočárek retro typu na houpavé konstrukci s neotočnými koly. Nástavby lze nasadit na elegantnější podvozek Comfort s bezúdržbovými bílými gumovými koly, nebo Ergo Bike s hrubšími nafukovacími koly. V nabídce je obvykle v hluboké verzi, najdeš ho ale i v trojkombinaci. Jedna z možností je zakoupení si samostatného podvozku a nástavby včetně sportovního sedadla a autosedačky, čímž si kočárek vyskládáš podle sebe a své potřeby.

Konstrukce Comfort je vhodnější do města, díky odpružení zvládne i nerovné povrchy. Výšku rukojeti potaženou kůží nelze u tohoto typu nastavit. Ve spodní části najdeš prostorný chromový nákupní košík.

Elegantní hlubokou vaničku můžeš přenášet za úchyty skryté v bočních kapsách. Větraná matrace se dá pro starší miminko i napolohovat. S dokoupitelným auto kitem můžeš vaničku využívat i v autě místo autosedačky. Dokoupitelné sportovní sedadlo dokážeš na konstrukci nakliknout v jakémkoli směru. Dá se plně polohovat až do úplného, ​​180stupňového lehu. Pomocí adaptérů je možné na konstrukci připojit i autosedačku. Ke kočárku standardně patří i sladěná přebalovací taška, kterou připneš na háčky na rukojeti. K dokoupení je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně stojanu na vaničku anebo letního potahu sedadla.

je krásný a kvalitní, především však hluboký kočárek. Pro tuto konfiguraci byl primárně designovaný, a také jízdní vlastnosti a celkový komfort manipulace jsou v tomto ohledu ideální.
Ano, je možné přikoupit sportovní sedačku, ale za mě je ta, po tom pohodlí s hlubokou korbičkou, už slabší. Je méně prostorná, dost otevřená, ne tak super řešena stříška, menší děti se v ní občas kloužou dolů kvůli typu polohování... Pokud si extrémně spokojená s podvozkem Vittoria a jednoduše opravdu chceš pokračovat v jeho používání, na minimálně první rok ve sportovní části to bude ok. Já osobně bych to ale viděla na něco praktičtějšího - nebo tedy pak počítat s omezenou dobou používání a později být připravena kočárek vyměnit.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.