Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Junama Impulse je jednou z nejoblíbenějších kolekcí kočárků této značky. V řadě Impulse najdeš tématicky odlišné modely stejné funkcionality. Impulse Eco je verzí s pastelově barevnými, plně koženkovými potahy nástaveb a hravě vzorovanou plastovou spodní částí hluboké vaničky.

Konstrukce kočárku je robustní a pro hladkou jízdu každým terénem i dvojnásobně odpružená. Vybavená je koly s pneumatikami plněnými gelem, která vlastnostmi připomínají kola nafukovací, ale nehrozí jim defekt. Hlubokou vaničku i sportovní sedadlo můžeš díky klik systému nasadit na konstrukci v jakémkoli směru. Matrace ve vaničce se dá pro starší anebo refluxem trpící miminko v zádové části zvednout. Výhodou nánožníku vaničky je zipová pojistka proti pádu na zem, takže i když ho miminko skopne, nezašpiní se. Část stříšky jak hluboké, tak i sportovní části, lze odejmout, odhaluje prodyšnou síťovanou letní verzi. Sedadlo lze polohovat až do lehu, jeho součástí je podložka, která díky zipovému upínání nesklouzne. Ke kočárku náleží i kompletní základní výbava v ceně - nánožníky, pláštěnka, přebalovací taška i držák na nápoje. Volitelně si k dvojkombinaci můžeš dokoupit adaptéry s autosedačkou vlastní nebo jiných, známějších značek.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 65 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89 × 65 × 42
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Ahojky... prosím, mohli by jste mi poradit, jak kočárek čistit ci prát? Pořídili jsme tento kočárek z druhé ruky a samozřejmě si ho chci nejak vyčistit 😊Dekuji za odpovědi, S.
Ahoj, k čištění kočárku: - při korbičce můžeš vnitřek kompletně vyprat. Tedy odepnout vnitřní výplň a vyvléknout matraci a tyto potahy hodit do pračky. Co se vnitřku matrace týká, buď vykartáčovat s jemným pracím prostředkem v rukou, nebo nechat jen vyvětrat či postříkat dezinfekčním sprejem například z DM drogerie. - sportovní část by mělo být možné sundat, ale do pračky ji velmi nedoporučuji. Oper když tak podložku (pokud ji k němu máš), zbytek vnitřní části (textilní, ne koženkovou) bych prošla kartáčkem a tepovacím sprejem na nábytek z DM nebo Lidlu. - obě nástavby z vnější, koženkové části bych jen prošla hadříkem s teplou mýdlovou vodou (pak čistou, a nakonec vytřela do sucha příp. ošetřila přípravkem na koženku). Použít se dají i ultrajemné vlhčené utěrky (prosím, ne parfumované). - kola promaž ve spojích, zkontroluj huštění, vytři záhyby. Nedoporučuji je sprchovat pod proudem vody, dost to ubírá z promazání a může způsobit rezivění.
Prosim nevi nekdo jake stupatko sedi? Me se libi od lascalu.
Ahoj, univerzální přídavné stupátko, jako to od Lascalu, nebo např. Bumprider bude sedět.