Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Maclaren Volo je ultralehký golfový kočárek. Je to jednoduché přesouvadlo s větraným sedadlem natáhnutým na konstrukci, které můžeš jednoduše sundat a vyprat. Zádová opěrka není polohovatelná, chybí i opěrka nohou. Volo je proto vhodný na kratší přesuny a pro starší děti, které uveze i díky vyšší nosnosti. Měkce odpružená kola jsou výborně ovladatelná na nenáročném povrchu. Od roku 2016 má stříšku prodlouženou kšiltem a větranou rozzipovatelnou částí, nenajdeš u něj ale reflexní prvky.

Spolu s modelem Maclaren Mark II je to jeden z nejlehčích golfových kočárků na světě. Vyšší model s mírným polohováním zad a lepší polstrovanou zádovou opěrkou nese název Maclaren Globetrotter.

Volo je obvykle dostupný ve světlých barvách. Kromě toho vyšel i v limitovaných edicích patřících pod Maclaren Objects of Design. Tenisová Ace je inspirovaná Grand Slam tenisovými turnaji a dodávaná s kovovou plaketou. Je laděná do typické bílé s kontrastem královské modré a žluté a s detaily tenisových míčků a raket. Perforované rukojeti jsou kožené, netypické jsou i froté potahy. Kromě toho je dostupná i superbarevná designová verze Dylan’s Candy Bar nebo B-01 ve speciální edici k 50. výročí značky jako pocta prvnímu Maclarenu - prvnímu golfovému kočárku na světě.

Parametry

Typ
golfový
Hmotnost (v kg)
4,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 48 × 103
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
103 × 35 × 22
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
9 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.