Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mutsy 3Rider je tříkolovou variací modelu 4Rider. Konstrukce se třemi koly (přední je zdvojené) je o něco širší kvůli stabilitě, je však výborně manévrovatelná. Nafukovací kola spolu s odpružením zaručují hladkou jízdu každým terénem, ​​dodávána jsou i s pumpou.

Sportovní sedadlo můžeš plně polohovat. Typ polohování je velmi specifický - po zatlačení mechanismu na boku sedadla je potřebné ho druhou rukou přizpůsobit, čímž se upravuje i hloubka sezení. Hluboká korba moderního designu má podle verze jednu nebo dvě kapsy na drobnosti. Obě nástavby dokážeš z konstrukce odejmout i jednou rukou, a to díky paměťovým tlačítkům. K modelu 4Rider je dostupná i dvojitá nástavba pro sourozence Duoseat s kratšími 41cm opěrkami zad. Částečně naklonit se dá v dvojverzi pouze zadní korýtkové sedadlo.

Kočárek lze zakoupit v setu, nebo ho vyskládat koupí podvozku a žádoucích nástaveb s případnými doplňky. Kromě klasických nástaveb jsou v nabídce i další dokoupitelná rozšíření: druhý zadní nákupní košík, sedadlo Funseat imitující tříkolku spojenou s velkým zadním košem Beach Bag, originální přídavný stupínek pro staršího sourozence anebo houpací stojan Babysitter Chassis, se kterým ze sportovního sedadla vytvoříš houpací křesílko. Samozřejmostí jsou také volitelné doplňky jako fusaky, podložky, luxusní pláštěnka, slunečník, přebalovací taška nebo batoh.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
15
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111 × 66 × 71
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
105 × 66 × 35
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.