Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Noordi Polaris City je kombinovaný kočárek na konstrukci s nízkoprofilovými nafukovacími koly, určený primárně do města. Díky měkkému odpružení všech kol ale kočárek zvládne i zhoršené podmínky. Konstrukci složíš s nasazeným sedadlem anebo i samostatně. Samotná konstrukce je po složení kompaktní.

Prostorná hluboká vanička s polohovatelnou matrací se dá pro případ transportu nebo uskladnění i poskládat. Sportovní sedadlo je plně otočné a polohovatelné v zádové i nožičkové části až do lehu. Polohovat se dá i koženkové dětské madlo. Součástí sedadla je měkká vymezovací vložka. Stejnou vložku najdeš i v autosedačce, kterou můžeš zakoupit v trojkombinaci, nebo si ji k dvojkombinaci pořídit volitelně. Pomocí stejných adaptérů se na konstrukci dají připojit i známější značky autosedaček. Ke kočárku náleží i kompletní základní výbava.

Polaris byl v nabídce i ve verzi Polaris Classic s konstrukcí s velkými neotočnými předními kolečky - stejnou, jako u modelu Fjordi. Od ní se verze s otočnými koly odlišovala přívlastkem Sport. Po zrušení modelu Polaris Classic se název kočárku ustálil na Polaris City.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
112 × 61 × 104
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
78 × 61 × 38
Původ značky
Litva
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.