Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Orbit Baby O2 je bratrským, tříkolovým modelem vlajkového G3, určeným jak na každodenní procházky, tak i na běh nebo inline bruslení. Konstrukce kočárku je v zadní části měkce odpružená viditelnými pružinami, a spolu s velkými nafukovacími koly přináší hladkou jízdu a snadnou manipulaci v každém terénu. Výhodou je i praktická brzda aktivována stisknutím červené strany a deaktivována stisknutím strany zelené. V procházkovém módu si necháš přední kolo otočné a kruhovou základnu SmartHub ve vyšším, city mode nastavení. Pro běh je určen tzv. jogging mode s kolem zablokovaným směrem vpřed a se sedadlem nebo autosedačkou nasazenou v nižší poloze po posunutí kruhové základny a tím i těžiště níže. Konstrukci si můžeš v případě, že již vlastníš Orbit Baby G2 či G3, zakoupit i samostatně a využívat s nástavbami z původního kočárku.

Korýtkové sedadlo je pohodlně polstrováno odnímatelnou pratelnou prodyšnou tkaninou. V jeho vnitřní části jsou našité síťované kapsy na drobnosti, například dudlík či hračku. K sedadlu patří i klasické tyčové madlo, na které lze po odnětí textilního potahu připojit pro dítě praktický pultík s uzavíratelnými přihrádkami. Unikátním je i ventilační systém integrovaný do zadní části opěrky zad. Sedák můžeš naklonit až do lehu ve třech polohách, tři výšková nastavení jsou dostupná i pro oddělenou opěrku na nožičky. V běžeckém nastavení a se sedadlem v protisměrném módu je však nutné odejmout opěrku nožiček a sedadlo mít v polo sklopené nebo plně sklopené pozici.

Vanička je poměrně hluboká, nabízí tak extra ochranu před větrem anebo chladem. Nedoporučuje se na konstrukci vozit jinak než v protisměru jízdy. Součástí stříšky vaničky je také tzv. paparazzi shield, který lze jednoduše vysunout a děťátko tak kompletně zakrýt před sluncem nebo například nechtěnými pohledy. Uvnitř vaničky najdeš břišní bezpečnostní pás, který děťátko zajistí v případě potřeby (například během přenosu pomocí praktických prodloužených úchytů).

Novorozence můžeš převážet i v dokoupitelné autosedačce Infant Car Seat nasaditelné na konstrukci bez potřeby adaptérů nebo v některé z autosedaček známých značek s koncovkou Maxi-Cosi s příslušným adaptérem. Ke kočárku je také dostupné i další volitelné příslušenství zakoupitelné zvlášť (nebo v některých setech): rodičovský organizér, houpací stojan na doma, se kterým z vaničky, sedáku či případné autosedačky můžeš vytvořit kolébku či fusak.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, podvozek
Hmotnost (v kg)
15,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111,5 × 60 × 109
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 60 × 49,5
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22,5
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.