Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Peg-Pérego Duette (SW)

Peg-Pérego Duette (uváděný také jako Duette SW - Sibling Wagon, sourozenecký vagón) je tandemovým kočárkem s dlouhou konstrukcí se zadním odpružením. Velmi prostorný nákupní košík je hůře přístupný. Konstrukci dokážeš poskládat až po odnětí nástavby a vejde se pouze do větších kufrů aut.

Velká kola jsou vhodná i na zhoršený terén. Jsou otočná, ale namísto volného otáčení jsou propojena s volantem na rukojeti, kterým při jízdě udáváš směr. Otáčení je limitováno - není možné je otočit zcela do kruhu. Volant dokážeš výškově nastavit naklopením. Je na něm umístěn i mechanismus aretace kol, kterým se dá otáčení kol zabránit.

Na konstrukci lze nakliknout dvě autosedačky Primo Viaggio, dvě sportovní nástavby v jakémkoliv směru či kombinaci sportovní nástavby a autosedačky nebo hluboké vaničky Navetta XL pro případ novorozence a staršího sourozence. Pro dvojčata od narození je nutné použít kočárek se sportovními částmi zkombinovanými s vložnými taškami či s autosedačkami, dvě hluboké vaničky se na konstrukci najednou nevejdou. Sedadla jsou specifická pětibodovými pásy ve vrchní části volnými na způsob šlí pro ještě větší volnost pohybu dětí.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
19,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 60 × 140
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
105 × 60 × 43
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
18
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.