Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Phil&Teds Hammerhead s přívlastkem 4WD (4x4) je čtyřkolovým bratrem modelu Explorer. Všechna čtyři kola jsou nafukovací, určená do každého terénu. Robustní konstrukce je díky nim stabilnější a zvládne město i v terén, a to i s přidaným druhým sedadlem pro staršího sourozence.

Hlavní sedadlo tvoří pevná plastová větraná kostra a polstrovaná textilní část tvarovaná podobně jako podložka. Podložku stejné barvy najdeš i v přídavném sedadle. Barevné "podložky" můžeš dokupovat a střídat podle nálady. Zádová opěrka je polohovatelná do úplného, ​​rovného lehu vhodného prakticky od narození. Pro komfort těch nejmenších můžeš sedák doplnit volitelnou vložnou taškou, nebo k němu připojit autosedačku anebo originálně tvarovanou vaničku Peanut. Na výběr je i množství dalších doplňků včetně přídavné tříkolky Freerider pro staršího sourozence.

Druhé, přídavné sedadlo dokážeš připojit dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Přídavné sedadlo nemá stříšku a dá se polohovat jen částečně, je proto vhodné pro už samostatně sedící děti.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
13
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 62 × 111
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
76,2 × 50,8 × 22,8
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
20
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.