Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Phil&Teds Explorer

Prodej ukončen 2012

Popis

Phil&Teds Explorer je vylepšenou verzí modelu Sport z roku 2010. Na rozdíl od něj má kromě modernějšího designu a jednoduššího polohování i neobvyklé jednoruční skládání s odlišným uzamykacím mechanismem po složení. Explorer je zároveň předchůdcem oblíbeného Navigator. Robustní konstrukce s nafukovacími koly je snadno ovladatelná ve městě i v terénu, a to i s přidaným druhým sedadlem pro staršího sourozence.

Hlavní sedadlo tvoří pevná plastová větraná kostra a polstrovaná textilní část tvarovaná podobně jako podložka. Podložku stejné barvy najdeš i v přídavném sedadle. Barevné "podložky" můžeš dokupovat a střídat podle nálady. Zádová opěrka je polohovatelná do úplného, ​​rovného lehu vhodného prakticky od narození. Pro komfort těch nejmenších můžeš sedák doplnit volitelnou vložnou taškou, nebo k němu připojit autosedačku anebo originální tvarovanou vaničku Peanut. Na výběr je i množství dalších doplňků včetně přídavné tříkolky Freerider pro staršího sourozence.

Druhé, přídavné sedadlo dokážeš připojit dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Přídavné sedadlo nemá stříšku a dá se polohovat jen částečně, je proto vhodné pro už samostatně sedící děti.

Parametry

Značka
Phil&Teds
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 62 × 86
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
99 × 61 × 48
Původ značky
Nový Zéland
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry