Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Phil&Teds Sport je předchůdcem modelu Sport 2015. Vyráběl se v letech 2007 až 2010. Původně byl vyráběn s manuálním zamykáním konstrukce proti rozložení pomocí pásu, ten byla ale nahrazen novějším automatickým zámkem (tyto modely jsou známé také jako Sport V2). Tříkolová konstrukce s nafukovacími koly je určena do každého terénu. Jelikož musí zvládnout i velkou zátěž, je poměrně robustní, přitom je ale dostatečně lehká i úzká. Hlavní sedadlo s nosností 25 kg doplňuje volitelné přídavné sedadlo s nosností 15 kg.

Hlavní sedadlo můžeš pomocí zipů a přezek polohovat do úplného, ​​rovného lehu vhodného od narození. Pro komfort těch nejmenších můžeš sedák doplnit volitelnou vložnou taškou. Ke kočárku dokážeš pomocí adaptérů připojit i jednu autosedačku. V nabídce je i množství samostatně dokoupitelných doplňků. Kromě klasické anebo dvojité pláštěnky a síťky proti slunci nebo hmyzu máš na výběr i připojitelné postranní tašky, tašku na přenos, ale i stojan pro přídavné sedadlo Lazy Ted, se kterým z něho vytvoříš houpací lehátko.

Druhé sedadlo (doubles kit) je taktéž nutno zakoupit zvlášť. Lze připojit dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Můžeš ho polohovat pomocí zipu ve dvou polohách do částečného náklonu.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
10,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 58 × 120
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
91 × 58 × 27
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
25
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.