Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Třetí generace Phil&Teds Verve vyšla v roce 2014. V roce 2016 vyhrála cenu Reddot. Jde o čtyřkolovou sesterskou verzi oblíbeného tříkolového modelu Vibe 3. Jedním z rozdílů oproti předchozím verzím jsou nové barvy základních potahů a podložek jakožto i jejich kvalitnější provedení. Bezpečnostní popruhy byly zjednodušeny a nemají nově už žádné odstávající části. Změněná je i zaoblená zadní tyč ke snížení rizika zakopávání. Přední kola Verve 3 jsou o něco menší, aby byl kočárek jednodušeji manévrovatelný. Na sedadle zmizely úchyty ve tvaru D, jelikož se na základě pásů s možností přizpůsobení pro nejmenší miminka a integrované bezpečnostní síťky upustilo od vložné tašky.

Verve 3 je moderní sportovní kočárek vyšší třídy, využitelný nejen pro jedno dítě již od narození, ale s použitím přídavného sedadla i v tandemovém módu pro děti s malým věkovým rozdílem. Různou kombinací částí můžeš vytvořit až 23 různých konfigurací podle toho, jak se ti to právě hodí a líbí. Jelikož hlavní sedadlo můžeš polohovat do úplného lehu, zvládne i kombinaci novorozence se starším sourozencem. Pro novorozence je v nabídce klasická vanička originálního tvaru Peanut, kterou na kočárek nasadíš ať už s nasazeným sedadlem nebo po jeho odejmutí. Přídavné sedadlo připojíš dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Napolohuješ ho ve třech polohách, do lehu ale nikoli. Kromě toho ho dokážeš v jednomístné konfiguraci vložit do hlavního sedadla v protisměru v tom případě, že chceš mít děťátko tváří k sobě. Součástí přídavného sedadla je i zadní kapsa, nemá ale stříšku. Namísto ní bude dítě před sluncem chránit připojitelná síťovaná UV clona. Kromě přídavného sedadla si můžeš pořídit i přídavný stupínek - koloběžku Freerider, využitelnou i samostatně. Nově se dá Verve použít i pro dvojčata od narození se dvěma nasazenými autosedačkami. Tato možnost ale není dostupná na všech trzích.

Konstrukce Verve je poměrně široká, díky tomu je ale i velmi stabilní. Zadní nafukovací kola spolu s předním pružinovým odpružením dělají jízdu po městě i mimo něj co nejhladší. Kočárek zabrzdíš praktickou brzdou umístěnou na rukojeti. Dá se složit do poměrně kompaktního rozměru, a to i s nasazeným přídavným sedadlem. Po složení se automaticky uzamkne proti rozložení a samostatně stojí pro snadnější uskladnění.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
116 × 65,7 × 121
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86 × 65 × 31,5
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
20
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.