Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Třetí generace Phil&Teds Vibe vyšla v roce 2014. Je tříkolovou sesterskou verzí oblíbeného čtyřkolového modelu Verve 3. Jedním z rozdílů oproti předchozím verzím jsou nové barvy základních potahů a podložek jakožto i jejich kvalitnější provedení. Bezpečnostní popruhy byly zjednodušeny a nemají nově už žádné odstávající části. Změněná je i zaoblená zadní tyč pro snížení rizika zakopávání. Přídavné sedadlo je taktéž neobvyklé - polohovat se nyní dá jednoduchým jednoručním mechanismem (namísto zipu).

Vibe 3 je moderní sportovní kočárek vyšší třídy, využitelný nejen pro jedno dítě již od narození, ale s použitím přídavného sedadla i v tandemovém módu pro děti s malým věkovým rozdílem. Různou kombinací částí můžeš vytvořit až 23 různých konfigurací podle toho, jak se ti to právě hodí. Jelikož hlavní sedadlo můžeš polohovat do úplného lehu, zvládne i kombinaci novorozence se starším sourozencem. Pro novorozence je v nabídce klasická vanička originálního tvaru Peanut, kterou na kočárek nasadíš ať už s nasazeným sedadlem nebo po jeho odejmutí. Přídavné sedadlo připojíš dopředu nad hlavní sedadlo v případě ležícího mladšího sourozence, nebo dozadu za nákupní košík v případě, že sourozenec v hlavním sedadle už sedí. Napolohuješ ho ve třech polohách, do lehu ale nikoli. Kromě toho ho lze v jednomístné konfiguraci vložit do hlavního sedadla v protisměru v případě, že chceš mít děťátko tváří k sobě. Součástí přídavného sedadla je i zadní kapsa, nemá ale stříšku. Namísto ní bude dítě před sluncem chránit připojitelná síťovaná UV clona. Kromě přídavného sedadla si můžeš pořídit i přídavný stupínek - koloběžku Freerider, využitelnou i samostatně. Nově se dá Vibe použít i pro dvojčata od narození se dvěmi nasazenými autosedačkami. Tato možnost však není dostupná na všech trzích.

Konstrukce Vibe je poměrně široká, je ale díky tomu i velmi stabilní. Zadní nafukovací kola, spolu s předním pružinovým odpružením, dělají jízdu po městě i mimo něj co nejhladší. Kočárek zabrzdíš praktickou brzdou umístěnou na rukojeti. Dá se složit do poměrně kompaktního rozměru, a to i s nasazeným přídavným sedadlem. Po složení se automaticky uzamkne proti rozložení a samostatně stojí pro snadnější uskladnění.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
116 × 65,7 × 121
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86 × 65 × 31,5
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
20
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.