Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Seed Pli je originální kočárek minimalistického stylu s korýtkovým sedadlem typu 2v1, které předěláš na prostornou hlubokou vaničku. Sedadlo je celkovým nakloněním v obou směrech plně polohovatelné. Opěrku nožiček nelze přizpůsobit, lze však na ni vyklopit textilní pultík na položení nožiček. Barevné textilie sedadla můžeš časem dokupovat a střídat podle potřeby.

Robustní konstrukce ve tvaru L je dobře skladná - při skládání sklopíš kola dovnitř, čímž dosáhneš velmi plochého a kompaktního balení. Kočárek se tak vejde i do kufru malého auta. Díky svému tvaru konstrukce přirozeně pruží a absorbuje otřesy i při procházkách nerovným terénem. Čtyři širší kola jsou umístěna za sebou a zaručují perfektní stabilitu a přitom jednoduché, jednoruční ovládání kočárku. Ve spodní části má kočárek odkládací prostor - plošinu, která se dá doplnit velkou dokoupitelnou taškou přístupnou shora, ale i z boků rozepnutím. Spolu s vyšší nosností pro dítě dokáže Pli odvézt až 23 kg.

Seed Pli vyšel i v designové kolaboraci s ikonickým Fiat 500, která kromě nových barevných kombinací s exkluzivními detaily vyniká i koly imitujícími toto známé auto.
Více informací na oficiální stránce Seed Pli

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 58 × 92
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 58 × 22
Původ značky
Dánsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.