Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Širší sporťák. Do jakého jednomístného sportovního kočárku příležitostně vejdou i dvě děti?

Zodpovězené
26. lis 2019

Dobrý den,

máme děti relativně brzy po sobě. Nejdříve sme to řešili skejtíkem, ale na něm malá už nechtěla bývat, tak se pořídil jetý sourozenecký kočár, díky kterému asi přečkáme zimu. Na jaře bych ale ráda pořídila sporťák.

Zatím to vypadá, že starší se bude spíš chtít vozit a mladší ťapat. Určitě ale nastanou situace, kdy i ji budu potřebovat dát do sporťáku. Existuje nějaký "širší", kam by se mi vlezly obě, nebo alespoň tak jeden a půl dítěte? 😀 Pro rychlý přesun, nebo když žádná z nich nebude chtít chodit.

Sporťáku pro dvojčata bych se ráda vyhnula, myslím, že jedna sedačka by byla většinu času nevyužitá.
Děkuji.

Ahojky!

Já bych se, kvůli pevnější konstrukci plus velkému prostoru v sedadle, podívala v první řadě na Britax B-Motion 4 Plus, resp. tříkolový B-Motion 3 Plus. Tam věřím, že k sobě nebo za sebe nacpeš i dvě dětičky 🙂 Baby Jogger City Mini GT2 by byl také řešením (příp. i větší Baby Jogger City Elite).

Kromě toho mě napadá možnost skejtíku s přídavným sedátkem - Lascal nebo Bumprider tuto možnost nabízí.

A poslední z možností, kterou mám odzkoušenou a doporučím, je Seed Papilio resp. starší Seed Pli. Aktuálně velmi drahý, luxusní kočárek, ale z bazaru jednoznačně lze sehnat dobrou cenovou nabídku používaného. Jde tam o super pevnou konstrukci plus košík ve spodní části, kde jsem já osobně vozila středního syna velmi často - jen si tam pěkně sedl a šlo to. Dokonce i ovladatelnost v této konfiguraci byla úplně ok i tak.

Poslední z možností by byl Baby Jogger City Select Lux, který se dá použít i v super konfiguraci s Lavičková sezením vzadu, a později používat i jako čistě jednomístný.

Držím palce!


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.