Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Silver Cross Wave je luxusní variabilní kočárek s pevnou, robustnější konstrukcí. V nabídce je v dvojkombinaci s volitelnou autosedačkou. Využiješ ho (nejen) pro jedno dítě od jeho narození - Wave se totiž dá předělat i na sourozenecký tandem. Dokoupením dalších nástaveb nabízí až 16 možností konfigurace. Život usnadňuje i jednoduchá brzda aktivovaná i deaktivovaná stisknutím anebo velký nákupní koš s boční kapsou na adaptéry a pevnou spodní částí.

Hluboká vanička poskytuje průtok vzduchu na stříšce i ve spodní části. Je proto využitelná i na noční přespávání. Otočné korýtkové sedadlo má nosnost až 25 kg. Do lehu ho dokážeš polohovat jednou rukou celkovým nakloněním. Jednoručne dokážeš přizpůsobit i opěrku nožiček. Stříška je společná pro obě nástavby. Pro maximální ochranu proti slunci je prodloužena druhým výklopným kšiltem s UV faktorem. Originální funkcí Wave-u je otočný adaptér sedáku, který jednoduchým převrácením změní výšku nástavby na konstrukci. Sedadlo anebo hluboká korba se tak dá jednoduchým pohybem nastavit do vyšší či nižší polohy.

Zvýšená poloha se spolu s dalšími konektory - adaptéry pro druhou nástavbu využívá i v tandemové konfiguraci. Jelikož jsou součástí balení, zakoupenou dvojkombinaci můžeš začít ihned používat jako One plus One systém pro staršího sourozence v sedadle a mladšího ve vaničce. Dokoupením tandemové vaničky a tandemového druhého, rovnocenného sedadla se Wave dá využít i pro dvojčata od narození. Při dvou vaničkách nebo vaničce umístěné výš je potřebný prodlužovací adaptér. Sedadla, vaničky a autosedačky dokážeš spárovat i libovolně nakombinovat. Součástí balení kočárku je množství doplňků: nánožníky na obě nástavby, podložka, pláštěnka, moskytiéra, držák na pohár, adaptéry na druhé sedadlo i adaptéry na autosedačku Simplicity.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
16,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 60 × 111
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
94 × 60 × 38
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník, hořčík
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
25
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.