Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Teutonia Mistral S V4 je čtvrtá generace robustního kočárku na měkce odpružené konstrukci ve tvaru X Mistral S. Její barvu si můžeš vybrat ze dvou barevných provedení. Přední menší kolečka je možné pro používání v náročném terénu nahradit dokoupitelnou přední neotočnou nápravou. Rukojeť kočárku se dá během jízdy přehazovat, abys rychle změnil/a směřování dítěte. Najdeš na ní doplňkovou ruční zpomalovací brzdu.

Největší novinkou modelu V4 je ještě prostornější, pohodlnější sedačka s podložkou pod hlavu dítěte. Můžeš ji napolohovat do rovného lehu. Bezpečnostní pásy nastavíš díky novému mechanismu snadněji, bez potřeby je vyvlékat a navlékat. Uvolníš je či dotáhneš stejným systémem, jaký najdeš i u autosedaček. Dětské madlo je možné výškově polohovat a je nově potažené koženkou.

Pro použití od narození můžeš zvolit kromě vylepšené klasické hluboké vaničky i měkkou vložnou tašku Soft či pevnou vložnou tašku Vario Plus. Na konstrukci je možné pomocí adaptérů připojit také autosedačku. Dostupné jsou i další doplňky: fusaky, rukávníky, letní set s kšiltem, deštník, originální pláštěnka do každého počasí, návleky na kolečka či přebalovací taška s rozšířitelným objemem.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 62 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 62 × 47
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.