Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Recenze knihy Ebík a Edko

Ebík a Edko není jen taková ledajaká knížka nebo pohádka. Má v sobě obrovské poselství a myšlenky, které by se měly dostat nejen ke každému dítěti, ale i ke každému dospělému.

Ebík a Edko - Nejen lidské srdce potřebuje lásku

Zvažujete si pořídit čtyřnohého kamaráda? V této knize se dozvíte vše, na co byste se měli jako rodina připravit. Kromě tohoto edukativního charakteru se kniha zabývá i rozvojem dětské empatie a smyslu pro odpovědnost. Dětem je prostřednictvím příběhu Ebíka a Edka přirozeně vysvětleno, jak velkou zodpovědnost obnáší domácí mazlíček.

Kniha Ebík a Edko

Dědeček Edko se rozhodne svému vnukovi Ebíkovi vyprávět příběh o tom, jak získal svou rodinu, kterou miluje z celého svého psího srdce. A co je na Edkovi výjimečné? To, že on. i celá jeho rodina, jsou z útulku. Tato kniha však nevypráví pouze příběh dědečka Edka, ale i dalších pejsků. Někteří měli štěstí a svou rodinu si našli ihned, jiní však takové štěstí neměli.

Koupí této knihy, ve které je citlivě a vhodně pro dětské čtenáře znázorněn problém opuštěných pejsků, podpoříte útulky na celém Slovensku. Knížka vznikla jako reakce na smutnou realitu opuštěných a týraných zvířat. Proto se vydavatelství FemCode rozhodlo, že celý čistý zisk z prodeje bude věnován právě pejskům v útulcích.

Ebík a Edko- podpořte pejsky v útulcích

Plánujete svým ratolestem pořídit domácího mazlíčka? Pořiďte jim předtím knížku Ebík a Edko - Nejen lidské srdce potřebuje lásku a seznamte je se vším, co péče o pejska s sebou přináší.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s recenzí knihy Ebík a Edko

Máš zkušenost s recenzí knihy Ebík a Edko?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost