Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Torické multifokální kontaktní čočky CooperVision

CooperVision je jedním z předních světových výrobců kontaktních čoček a příslušenství. Ve svém portfoliu nabízí jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky, a také roztoky a kapky na zvlhčení očí. Tato společnost se drží již přes 30 let na předních příčkách v oblasti vývoje kontaktních čoček a pro jejich výrobu používá jen ty nejmodernější technologie.

Biofinity toric (multifokální měsíční čočky)

Torické kontaktní čočky Biofinity Toric se díky speciálnímu tvaru dokonale přizpůsobí oku a postarají se tak nejen o komfort při nošení, ale hlavně o jasné a ostré vidění na dálku i na blízko. Unikátní silikon-hydrogelový materiál zajistí dokonalou propustnost kyslíku k oku a tím se používání kontaktních čoček stává mnohem zdravějším.

Torické multifokální kontaktní čočoky CooperVision

Jsou vyrobeny za pomoci kombinace technologií materiálů zvané Aquaform®, která přispívá k velmi vysokému komfortu při používání čoček, zajišťuje zvýšenou prodyšnost a zároveň přirozenou a rovnoměrnou smáčivost jejich povrchu.

Vyznačují se stabilní usazením čočky v oku. Čočka se oku dokonale přizpůsobí a postará se tak nejen o komfort při nošení, ale hlavně o jasné a ostré vidění.
Jsou určeny k dennímu způsobu nošení i k přespávání. Jsou vhodné dokonce i k nepřetržitému nošení po dobu 30 dní bez vyjmutí z oka. Tento způsob užívání však musí doporučit oční specialista.

MyDay® daily disposable toric (multifokální denní čočky)

MyDay® daily disposable toric jsou jednodenní torické čočky společnosti CooperVision, vyrobené z vysoce pohodlného silikon-hydrogelového materiálu.

Design čoček je upraven tak, aby bylo během nošení zamezeno jakýmkoli nežádoucím pohybům a rotaci na oku. Pro torické čočky je stabilní poloha na oku velmi důležitá a čočky MyDay® daily disposable toric využívají léty prověřenou technologii Optimized Toric Lens Geometry™.

Jsou vyrobeny za pomoci kombinace technologií materiálů zvané Aquaform®, která přispívá k velmi vysokému komfortu při používání čoček.

UV protection icon Součástí kontaktních čoček je UV filtr blokující 85 % UVA a 96 % UVB záření. I když je stupeň ochrany vysoký, kontaktní čočka nekryje celé oko. Pro kompletní ochranu očí proti UV záření je nutné nosit sluneční brýle.
Torické multifokální kontaktní čočoky CooperVision

MyDay® daily disposable (denní čočky)

Jednodenní kontaktní čočky MyDay od společnosti CooperVision jsou vyrobeny za pomoci kombinace technologií materiálů zvané Aquaform®.

Skrz čočku se systémem kanálků dostává k oku dostatečné množství kyslíku, které je potřebné k zachování zdravých očí a jejich správnému fungování. Čočky mají pokrokový asférický design s jemnými okraji, které nedráždí oko.

Obsahují UV filtr, který se postará o ochranu očí před nebezpečným UV zářením. Kontaktní čočka nicméně pokrývá, a tedy chrání, pouze část oka. Doporučujeme tedy čočky kombinovat se slunečními brýlemi.


*zdravotnický prostředek

Kde koupím kontaktní čočky značky CooperVision?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s torickými multifokálními kontaktními čočkami CooperVision

Máš zkušenost s torickými multifokálními kontaktními čočkami CooperVision?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení