Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s kapesníčky KLEENEX Balsam

konik_testuje14.12.2018

Podzim je tady! A rýmička, nudle a soplíky taky!

Nezapomínejme na zarudlý nos, bolesti v krku a všeobecnou melancholickou náladu. Ale není to až tak zlé, protože i s takovým obyčejným smrkáním o sebe můžeme pečovat lépe. Vyzkoušeli jsme KLEENEX Balsam kapesníčky a přesvědčili jsme se, že i tekoucí nosy můžou být v pohodlí.

Třívrstvé papírové kapesníčky s výtažkem z měsíčku lékařského po sobě zanechají vrstvu balzámu, který ochrání pokožku a okolí nosu před podrážděním a vysycháním. Nemusíte se tak bát nepříjemného začervenání nebo podráždění.

V praktickém balení se vejdou do každé kabelky a box zapadne do každé domácnosti. Jsou velmi jemné, ale pevné. Nemusíte se bát neustálého protrhávání a budou se vám snadno vytahovat. Jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, nejsou parfémované.

Více informací o značce naleznete na: https://www.kleenex.co.uk/

---

KLEENEX jsme vyzkoušeli i v období jarních alergií a nosy byly v pořádku. Přesvědčte se přečtením recenzí i vy:
https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-s-kleenex/

Testování v pravou chvíli

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jak tento článek o testování kapesníčků pojmout. Zábavně? Seriózně věcně? Odlehčeně? ALE, vždyť tady na MK to jsou maminky (budoucí maminky), co se potřebují spolehnout na praktické osvědčené věci a počtení je věc druhá. Takže upřímně a bez obalu 🙂 Spotřeba byla opravdu veliká, co si budeme povídat, je období rýmiček. Do toho měla starší Viktorka plánovanou operací mandlí (slzavé údolí na všech frontách). Mladší Emilka jí sekundovala v blinkání, slintání a rozpatlávání příkrmů. No a tatínek nezůstával pozadu se svou "chlapskou rýmičkou" 🙂 

Kapesníčky v boxu

Krabička pěkná, za kterou se nemusíte stydět. U nás vyfasovala místo na baru, kde je hned po ruce. Vytahuji jeden kapesníček za druhým a jsem čím dál víc rozladěná a otrávená. Trhají se při vytahování a třepí se (rozlepí se vrstvy). Tak to s nimi moc dlouho nevydržím, říkám si. Naštěstí jsem si "černého Petra" vybrala ze začátku a v druhé polovině boxu a ve druhém boxu už jsem tento problém neměla. 

Co ale zůstalo a bylo dost nepříjemné, že se občas protrhly. Tak jsem nelenila a při nejbližší příležitosti jsem se v drogérii podívala kolik běžně stojí. Obvykle když je koupím, tak v akci, běžná cena mne zaskočila. Prostě bych za takové peníze čekala větší kvalitu. 

Jako bonus jsou třpytivé! Jak již bylo propagováno, jsou krásně měkké, jemné a na dotek opravdu moc příjemné. Nevím jak u vás, ale my je používali na vše. Co ale úplně nesplnily, je šetrnost k nosu. Viktorka měla rýmu průběžně, a protože neumí smrkat (odmítá), tak si nos otírá. Dva dny však měla opravdu hodně tekutou rýmu a otírala celkem intenzivně. Ten den měla nos červený a odřený. Musím ale přiznat, že to bylo jen jeden den. Běžně to s jinými kapesníčky mívá i týden. Takže na tom měsíčkovém balzámu něco bude.

Balíčkované kapesníčky

Rozmístila jsem je na strategických místech, aby byli hned při ruce. Hlavně tedy venku, při cestování. 

Velké plus získaly hned při otevírání, ani u jednoho balení se mi neutrhlo lepítko k otevření. Obal drží, nerozpadne se jako jiné. Po zkušenostech s boxem jsem byla připravená na trhání. Ale nestalo se tak. Tyto kapesníčky jsou pevnější, ale stejně měkké a příjemné na dotek. Byly testovány náročným šéfem...

Kapesníčky Kleenex budu i nadále kupovat balíčkové, pokud budou v akci. Byli jsme s nimi všichni spokojeni a můžu doporučit. Bohužel, o boxu to napsat nemohu.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za váš čas, asi to nebylo úplně nejhůře napsané 😀 A děkuji MK za možnost testovat. Do teď jsem netušila, jak moc mne bude nějaké testování, psaní a focení bavit 😀 

Mějte krásný večer

Jarka 🙂

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Jak se u nás smrkalo i nesmrkalo s Kleenex 🙂

Když nás vybrali na testování kapesníčků Kleenex balsam, naše nadšení nebralo konce. Hlavně u mě jako u maminky. Zrovna u nás řádila rýma ve velkém. Starší dcerka nosí super rýmy ze školky, tak se kapesníčky okamžitě mohly zapojit do procesu. 

Přišly skvěle zabalené do krabice (ta nám slouží dál na výtvarné potřeby dětí) i s milým dopisem. 

Krabičku jsem hned dala do naší dřevěné kapesníčkové krabičky a balíčky kapesníčků ihned rozdala po členech rodiny. Já si vzala rovnou tři balíčky do kočáru, starší dcerce jsem dala dva balíčky do šatny do školky, manžel, ač úplně neholduje kapesníčkům (nechápu ty chlapy), si vzal také dva balíčky do bundy a batohu a balíček jsem šoupla i do auta na cesty 🙂

Starší dcerka byla nadšená, nebolel jí nosánek. To je u nás vždy největší kámen úrazu při rýmě. Nechce smrkat, protože pak bolí nos. Ovšem pro Kleenex kapesníčky si chodí sama, a bez říkání, doteď. Mladší synek dokonce chodil za ségrou a zkoušel jí napodobovat se smrkáním 🙂 

Já nadšená z toho, jak se třpytí, s čímž jsem hned běžela za manželem, který se mi smál, ale viděl to taky 😀

A já, stejně jako dcerka, bez jediné odřeninky nosu, což je prostě neuvěřitelné. 

V terénu se kapesníčky osvědčily jak na utírání nosů, pusy, ručiček, opatlaného kočárku apod., tak i na úklid po našem psím miláčkovi, když jsem zapomněla vzít sáčky. Uspěly na jedničku, naštěstí. 

Dokonce nám jedna krabička kapesníčků posloužila, když nám nečekaně došel toaletní papír. Také uspěl bez výhrad 🙂 

Za mě jsou skvělé a jsem moc ráda, že jsme mohli takhle intenzivně otestovat. Za mě je největší plus spokojenost dětí, které smrkaly jako o život, když jindy jsem je do smrkání musela nahánět a nutit. 

Děkuji moc koníkovi i Kleenex za možnost vyzkoušet si kapesníčky s balsamem. 

Za nás maximální spokojenost a určitě budeme doporučovat dále.

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Naše testování kapesníků Kleenex balsam

Hezký den🤗

Nejdřív, než se dostanu k samotné recenzi, tak bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování 🙂‌Kapesníčky dorazily zrovna v pravý čas. Dcera ze školky donesla rýmu a nakazila celou rodinu. Po rozbalení zásilky jsem hned otestovala krabičkové kapesníčky. Design krabičky se mi líbí, po otevření se odtrhne všechno povinné psaní a zůstane jen zelená krabička. Co se týče kapesníčků, byla jsem mile překvapena. Jsou jemné, měkké, krásně se třpytí a vytáhne se opravdu jen jeden kus. Nejsou nijak parfémované, takže je partner využil i při vaření na odsátí oleje. Já je hodně používala na utírání pusinky mladší dcery, hodně slintá a kapesníčky krásně sajou 🙂‌Balíčkové kapesníky jsem dala dcerce do školky, partnerovi do práce a sobě jsem dala do tašky u kočárku, aby byly stále při ruce.‌Po použití kapesníku je i na ruce cítit taková jemnost.

Při občasném použití jsou super, ale dceři se spustila silná rýma a smrkala pořád a bohužel nos trošku zčervenal. Ale ne tolik, jako u obyčejných kapesníku.Abych to shrnula:


     Výhody:

  • jemné, ale přitom pevné kapesníky 
  • hezký design krabičky
  • z krabičky se vytáhne opravdu jen jeden kapesník
  • balzám zanechává jemnou pokožku
  • jsou bez parfemace
  • jsou savé

     Nevýhody:

  • vyšší cena
  • při hodně silné rýmě nos i přes balzám trochu zčervenal


Krabičkové kapesníky Kleenex u nás najdou místo i v budoucnu. Celá krabička vydrží dlouho, takže vyšší cena nevadí.


#test_kleenex2   #recenzeJak dopadlo naše testování kapesníků Kleenex balsam, které slibuje STOP červeným a odřeným nosům

Ještě před tím, než nám samotný balíček dorazil domů, jsem si na internetu přečetla nějaké ohlasy a recenze na kapesníčky. Po přečtení jsem měla smíšené pocity. Někomu se zamlouvaly a někomu jinému zase ne, bylo to tak 50/50. O to více jsem byla zvědavá, jak dopadnou u nás. 

Balíček nám domů přivezl velmi milý a usměvavý kurýr a jelikož jsem maminkou zvědavého dvouletého chlapečka, který rád objevuje svět a nové věci, hned se vrhnul na rozbalování. 

Uvnitř nás čekaly dvě krabice kapesníků a dvě velká balení kapesníčků na cesty. 

V té době jsme nebyli výjimkou a také byli nemocní. Chřipková a rýmičková epidemie v plném proudu. A tak jsme nelenili a hned otevřeli jednu krabici kapesníků na stůl. 

Po rozbalení jsem skoro až zařvala - To jako vážně?! Ty kapesníčky se třpytí?! Ano, třpytí!!!!!!! Mé ženské srdíčko zaplesalo. S rukou na srdci musím říct, že jsem opravdu neviděla krásnější, třpytivější kapesníčky, takže tohle bylo takové mé jedno velké, holčičí plus. 

Po překvapení nastal čas testování. Jako první se toho ujal Tadeáš. Zrovna nedávno se naučil krásně sám smrkat, tak ho to o to více bavilo. Nejvíce mě na tom testování zajímalo, jestli opravdu nebudou, nebo naopak budou, nosy červené. Musím přiznat, že k mému úžasu nám nosy opravdu nezčervenaly. A to ani našemu nejmenšímu, který má přeci jen ten nosánek citlivější. Kapesníčky jsou na dotek opravdu jemné, z krabice se krásně vyndávají a nám se ani netrhaly. V čem vidím opravdu velké plus, tak kapesníčky vydrží hodně. Můj muž má problém celkově s papírovými kapesníky, všechny se mu protrhnou a sopel na ruce... Tak u těchto se nám to opravdu nestalo. V čem naopak vidím velké mínus, že naše rodina má velkou spotřebu a tak kapesníčky rychle mizí. Neumím si představit, že bych 2x týdně kupovala kapesníky, které stojí bez akce necelých 60Kč. Ale budu číhat a v akci si je vždy moc ráda koupím. 

S kapesníčky v menším balení jsme byli rovněž spokojeni, jako s těmi v té krabici. Bez nich jsme nemohli vyjít ani ven. Dokonce mi je muž neustále "kradl" k sobě do auta se slovy, že konečně kapesníky, které něco vydrží. A má pravdu. My všichni jsme byli nadmíru spokojení. Akorát tam bych viděla menší mínus, že se taky netřpytily, ale to už bych jako ženská chtěla asi moc 🙈🙂

Koníkovi bych tímto moc ráda poděkovala za super testování a vám všem, kteří jste to četli, že jste vydrželi až do konce.

Vaše Pletýnka 

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Testování kapesníčků kleenex

Tak, a už je to tady! Naše hodnocení kapesníčkového testování.

V první řadě bych ráda poděkovala za možnost testovat, hodně nás to potěšilo. 

A teď už k testování. Musím říct, že jsem se snažila zapojit úplně celou rodinu, i babičky a dědečky, tetičky a kamarády. No... aby to opravdu nebyl jen můj test.

V balíčku nám dorazily 2x krabicové kapesníčky Kleenex a 2 balíčky klasických balíčkových Kleenexů.

Na dotek jsou kapesníčky velmi jemné, a hlavně, poznámka tchýně, NEDROLÍ se! Což je pecka. Nikdy se neprotrhl, a to ani při utírání vylité tekutiny, což je u nás celkem častá záležitost. Asi třetí den používání sem zjistila, že se kapesníčky třpytí, což je rozkošné! 

Hodně jsme je využívali i při jídle na utírání pusy a malej se ani nebránil, takže paráda.

Nejsmutnějším okamžikem testování bylo, když došla první krabice kapesníčků 😂

Všichni jsme s kapesníčky Kleenex dost spokojení a troufám si říct, že budou nejspíš neustále na našem nákupním seznamu 😊

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Testování kapesníčků Kleenex

Kapesníčky jsme celá rodina uvítala s radostí, protože u nás se smrká v jednom kole. Ať už z nachlazení, což nebývá naštěstí často, tak z důvodu alergií, které nás, konkrétně mě, trápí celoročně 😊

Po rozbalení kapesníčků jsme si nemohli nevšimnout, že se kapesníčky lesknou a napadla nás otázka ekologie a rozložitelnosti, takhle třpytivé kapesníky jsme ještě neviděli 🙂

Kapesníčky jsou velice jemné a musím říct, že k nosům šetrné. Neměli jsme ani po dlouhodobém smrkání odřené nosy 🙂 

Můj muž ocenil i jemnost na intimních místech v ložnici, jestli mi rozumíte 🤦‍♀️😁

Bohužel bylo kapesníčků málo, protože my máme velké rypáčky a jsme velká rodina. 

Kapesníčky můžu doporučit, nenašli jsme na nich nic, co by nám, nebo naším nosům, vadilo nebo bylo nepříjemné 🙂 

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Jak jsme ke Kleenex kapesníčkům přišli

Když v říjnu proběhla výzva k přihlášení se na testování kapesníčků, přihlásila jsem se tak ze srandy, přece mě nikdy nikam nevyberou, že jo. A ono jo. A teď co? Testovat kapesníky? Vysmrkám se, utřu rozlitá pitíčka, venku dětem prdelky. Co se na tom dá testovat?

Ale tak jdeme na to. 22.10. volá dopoledne kurýr, že jede s balíčkem, přebírá manžel, který jel akorát do práce. Večer mi je hodil se slovy "tady máš dárek k narozeninám". Ach, ta romantika.

Ráno otevírám balíček, kde čekaly dvě krabice a dva balíky balených kapesníčků.

Kapesníčky jako dělané pro mě - zelenomodré balení, to já ráda. Ačkoli za trochu designovější potisk bych se vůbec nezlobila. Občas si za kapesníčky připlatím jen proto, že se mi líbí jejich obal. Tak třeba časem. Nebo by se dal pořídit nějaký stylový kabátek, že 🙂

Co se samotných šnuptychlů týče, tak na první osahaní mě překvapila jejich jemnost – jsme zvyklí kupovat krabice především podle ceny. Ale tam ty třívrstvé jsou kolikrát lehce prkenné, nos při větší rýmě během chvíle odřený a bolavý. To ovšem není případ Kleenex balsam. Opravdu jsou k pokožce velice jemné.

Čeho jsem si na první pohled nevšimla, je třpytivé provedení kapesníčků v boxu. Až po upozornění v jednom z příspěvků jsem se chytla hesla „Kdo nevěří, ať tam běží!“ a pro vás jsem se to pokusila alespoň vyfotit 🙂

Co čert nechtěl, v době testování jedinej marod doma byl manžel. Pro mě až trochu neuvěřitelné při dvou školkových dětech a počasí. Takže ačkoli jsme mysleli, že kapesníčky ani nevystačí, jeden balík balených kapesníčků mi tu ještě zbyl. Manžel si chrochtal blahem, prý by něco takového měli dělat i na zadek 😀 Já si na svých intimních místech též nemůžu stěžovat, balení kapesníků doporučuju ke každé posteli. Děti mi omarodily teď během víkendu, tak tenhle týden teprve testují jejich nosánky a zatím super. Nikdo nekňučí, ničí rypáčky nepotřebují mazat extra balsamem. Ten v kapesníčkách bohatě stačí 🙂

Asi jediné mínus pro mě bylo zjištění ceny v obchodě. Ale jelikož kapesníčky jsou při své jemnosti i dostatečně pevné, tak mému velkému muži stačil jen jeden kapesník místo obvyklých 2 obyčejných, což ve výsledku cenu trochu srovná.

Celkově bych Kleenex balsam v obou provedeních s klidem doporučila.

#test_kleenex2 #test_kleenex #recenze #zkusenosti_kleenex

Testování kapesníčků Kleenex balsam


Krásný den 🙂 Hned na začátku musím říct, že jsem moc ráda, že jsme pro toto testování byli vybráni. Kapesníčky přišli akorát tak vhod, protože u nás zrovna řádila nemoc. Já, snoubenec a nakonec i naše nejmenší dcera ☹ 


Snoubenec smrká celoročně. Trpí na senné rýmy a ne a ne se rýmy zbavit. A když se k tomu přidá ta běžná, to je něco. Nemá rád papírové kapesníčky. Ale vyzkoušel je 🙂 Když si vzal první, tak byl překvapený, jak je jemný, šetrný a že se neprotrhne. To je hlavní důvod, proč nemá kapesníčky rád. Jednou frnkne a všechno letí ven. Takže obrovská pochvala 🙂 Na domácí smrkání je výhodnější box. Mít ho po ruce 🙂 Takže lepší je na více místech. My jsme využili oba boxy naráz. Jeden na stole a druhý u dcery na podložce, kde si přes den hrajeme. Je totiž praktické si jeden kapesníček vzít a utřít ji sliny nebo nosánek, když ji zrovna visela nudle u nosu. Nebo i jiné tekutiny, když se stala nehoda v podobě loužičky 😀 

Kapesníčky z boxu jsou velmi příjemné, jemné, třpytí se - perfektní. Už jsem si koupila zásobu na doma 🙂 A budou u nás mít své místo.Co se týče jednotlivých balíčků kapesníčků - super na cesty, na venek, do kapsy, do kočárku, do batohu, do kabelky - prostě s sebou ven. Mít je vždy po ruce. Já domov bez kapesníčků nemůžu opustit, to by byl konec 🙂 

Tyto kapesníčky mi přijdou pevnější než ty útržkové a nejsou až tak jemné. Ale - celkově jsme byli spokojení. Neprotrhly se při smrkání a nos červený nebyl 🙂 


Bylo to příjemné testování, jsem ráda, že jsme se s rodinou mohli zúčastnit 🙂 A podle mě se určitě vyplatí do těchto kapesníčků investovat 🙂 Ať nejsou naše nosánky opruzené 🙂 


Pěkný den 🙂 #test_kleenex2

#recenze