Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MK Blog Academy

Koník bloguje

Představujeme ti nový koníkovský projekt určený všem, kteří rádi píšou. Nezáleží na tom, jestli už bloguješ nebo bys jen chtěla začít a chybí ti odvaha. Chceme ti pomoct posunout se dál, abys mohla ze svého talentu i něco vytěžit.

MK BlogAcademy

Talent je jen desetina úspěchu, zbytek je tvrdá práce. Platí to i o blogování. Za prací se však neskrývá jen ťukání do klávesnice, vhodný slovosled a znalost pravopisu. Pokud chceš, aby tvůj blog přinesl tobě uspokojení a druhým pobavení, abys odevzdala poselství a vyjádřila to, co chceš říct, je třeba umět víc než jen psát.

Do tvého stylu ti nebudeme vrtat. Spíš se u nás naučíš, jak pracovat s textem, s fotkami, jak tvořit tak, abys oslovila co nejvíc čtenářů a využila co nejvíc z potenciálu svých článků. A pokud máš vyšší ambice a chtěla by ses psaní věnovat profesionálně, úspěšný blog je položkou, která ve tvém životopise zazáří. Vytvořímě s tebou jedinečnou spolupráci na bázi pomoci, přátelství a podnětné komunikace.

Kvalitu umíme ocenit

Protože se stále snažíme dělat všechno tak, aby byl Modrý koník příjemným místem, dobře se u nás budou mít i úspěšné blogerky z MK Blog Academy. Vážíme si toho, když uživatelky pěkně a dobře píšou, upřednostňujeme pěkné recenze, líbí se nám dobře a kvalitně napsané texty, a proto při testování produktů upřednostňujeme ty nejšikovnější blogerky. A kdo by dokázal napsat recenzi lépe než kvalitní blogerka?

Zaujla tě tahle nabídka? Přeměň svoje kratochvíle na aktivní hobby, které tě udělá šťastnou.

Požádej o členství ve skupině MK Blog Academy, ve které tě srdečně uvítáme a kde se dozvíš další informace.

<< Zpět na Seznam článků o blogování

Pomohl ti tento článek?
 / Ne