MK Blog Academy

Koník bloguje

Představujeme ti nový koníkovský projekt určený všem, kteří rádi píšou. Nezáleží na tom, jestli už bloguješ nebo bys jen chtěla začít a chybí ti odvaha. Chceme ti pomoct posunout se dál, abys mohla ze svého talentu i něco vytěžit.

MK BlogAcademy

Talent je jen desetina úspěchu, zbytek je tvrdá práce. Platí to i o blogování. Za prací se však neskrývá jen ťukání do klávesnice, vhodný slovosled a znalost pravopisu. Pokud chceš, aby tvůj blog přinesl tobě uspokojení a druhým pobavení, abys odevzdala poselství a vyjádřila to, co chceš říct, je třeba umět víc než jen psát.

Do tvého stylu ti nebudeme vrtat. Spíš se u nás naučíš, jak pracovat s textem, s fotkami, jak tvořit tak, abys oslovila co nejvíc čtenářů a využila co nejvíc z potenciálu svých článků. A pokud máš vyšší ambice a chtěla by ses psaní věnovat profesionálně, úspěšný blog je položkou, která ve tvém životopise zazáří. Vytvořímě s tebou jedinečnou spolupráci na bázi pomoci, přátelství a podnětné komunikace.

Kvalitu umíme ocenit

Protože se stále snažíme dělat všechno tak, aby byl Modrý koník příjemným místem, dobře se u nás budou mít i úspěšné blogerky z MK Blog Academy. Vážíme si toho, když uživatelky pěkně a dobře píšou, upřednostňujeme pěkné recenze, líbí se nám dobře a kvalitně napsané texty, a proto při testování produktů upřednostňujeme ty nejšikovnější blogerky. A kdo by dokázal napsat recenzi lépe než kvalitní blogerka?

Zaujla tě tahle nabídka? Přeměň svoje kratochvíle na aktivní hobby, které tě udělá šťastnou.

Požádej o členství ve skupině MK Blog Academy, ve které tě srdečně uvítáme a kde se dozvíš další informace.

<< Zpět na Seznam článků o blogování

Pomohl ti tento článek?
 / Ne