Bydlím s přítelem, kde nemám trvalý pobyt. Mám nárok na nějakou dávku?

Zodpovězené
21. říj 2019

Dobrý den,

mám dvě malé děti. S jedním jsem ještě doma na rodičáku. Bydlím s přítelem, kde ale nemám trvalý pobyt. Ten mám u rodičů. Chci se zeptat, zda mám nárok na nějakou dávku, protože přítel mě finančně vůbec nepodporuje. Žijeme z mého příjmu.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bohužel tento dotaz je mimo náš obor a nejsme specialisté na různé druhy dávek. Nejlépe uděláte, když osobně zajdete na úřad práce - odbor dávek - státní sociální podpora a zde Vám poradí ve Vaší konkrétní situaci.

Zdeněk Hromek