Cestovní pojištění a epilepsie. Existuje nějaké takové?

Zodpovězené
21. led 2019

Dobrý den,

zajímalo by mě, zda existuje nějaké cestovní pojištění, kde není ve výluce epilepsie? Zatím se to, na které jsem narazila, na epilepsii nevztahovalo. Počítám, že by takové pojištění bylo dražší, ale už nevím kde hledat? Stačilo by alespoň nějaké minimální krytí. Nejde mi do hlavy, že by takový člověk byl nepojistitelný, vždyť takových lidí je spousta.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

co se týče pojištění a epilepsie, tak u pojišťovny Allianz je akutní ošetření běžně hrazeno. V případě, že je Vám již epilepsie diagnostikována, tak pokud by se Vám v zahraničí přitížilo a byla jste nucena navštívit lékaře, tak toto lze z cestovního pojištění hradit.

V případě dotazů mě kontaktujte.

Hezký den.

Aneta Kašparová
+420 724 336 702
aneta.kasparova@partners.cz