Exekutor - samoživitelka. Jak to řešit?

Zodpovězené
3. bře 2021

Dobrý den,

přišla mi exekuce, která mě docela překvapila. Je to z pojistky, která se rušila. Žádné papíry mi nechodily až mi teď přišla přímo exekuce...Volala jsem tam a ptala se na nějaké splátky, ale bylo mi řečeno, že to nejde.. a pak, že jo, ale přeplatí se 4-5000 Kč navíc..

Vzhledem k tomu, že jsem samoživitelka, tak si to prostě nemůžu dovolit. A když si vezmu na splátky, tak mi budou strhávat něco z mateřské .

To mohou? Jak to řešit?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

neznáme podrobnosti případu a ohledně exekucí nemáme kompetentní osobu, která by Vám poradila. Řešili jsme s advokátem, s kterým spolupracujeme, a jediné doporučení, které od něj máme, je komunikace s exekutorem a pokusit se domluvit s ním na splátkovém kalendáři.

S pozdravem

Zdeněk Hromek
tel: 736701225