Insolvence a zabavení peněz. Co musí obsahovat žádost na soud?

Zodpovězené
17. dub 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na mou situaci. Byly mi zabaveny peníze z doplacení RP s tím, že mi moje insolvenční správkyně řekla, ať se obrátím na soud se žádostí, ale nevím jak tu žádost napsat.

Co by měla obsahovat? Mohli byste mi prosím poradit?

Děkuji

Dobrý den,

nejsme advokáti. Tento dotaz směřujte přímo na advokáta. Přikládám odkaz na našeho kolegu a případně danou žádost připraví a bude Vás zastupovat. https://www.partnerpropravo.cz/

S pozdravem

Ing. Zdeněk Hromek