Bazarový Bugaboo. Jaký byste doporučila (do 3 000 Kč)?

Zodpovězené
3. led 2020

Dobrý den,

děkuji za radu ohledně Bugaboo Frog.

Jaký tip kočárku Bugaboo byste poradila, který není drahý a dobře poslouží?

Nechci moc investovat, maximálně do 3000 Kč. Chápu, že za tu cenu neseženu Bugaboo Buffalo i ty dražší, to nepotřebuji - škoda že pro dvojčata jsou ty typy drahé.

Děkuji.

Ahoj!

Já bych v první řadě poradila zvážit něco zcela jiného - pokud tedy nenajdeš vhodný bazarový Bugaboo (našla jsem jen Bugaboo Cam 1), což je o trošku lepší možnost než v otázce dříve zmíněný Frog.

Bugaboo Cameleon

https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/r9umkt...), zůstane ti jen vybrat z velmi starých nebo jinak poškozených modelů. Pokud se ti líbí takové stylovky, městské typy, já osobně bych se ohlédla po bazarových Mamas&Papas modelech. Takový Mamas&Papas Urbo je krásný i funkční a dá se sehnat i za dobrou cenu.

Mamas&Papas Urbo

I Mamaspapas Sola je dobrý model (https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/tfpwc7...).

Mamas&Papas Sola

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.