Camarelo Art Limited. Můžu prát potahy (je tam eko kůže)? A jak dát dolů stříšku u korby?

Zodpovězené
27. črc 2020

Dobrý den,

prosím pěkně o radu. Resp. dvě rady.

Koupila jsem z druhé ruky kombinovaný kočárek Camarelo Art kombinace eco kůže a látky.
Můžu vyprat v pračce třeba jen na 30 bez ždímání?

A prosím, střecha na korbě. Byla dole, dala jsem ji nahoru a teď už ji zas neumím dát dolů. Silou to nejde.

Existuje nějaký fígl prosím? Případně je možné někde sehnat návod?

Děkuji

Ahoj!

Začnu s praním, které, popravdě, opravdu nedoporučuji. I bez ždímání si koženku praním můžeš znehodnotit - především pokud tam přidáš prášek či aviváž (bez ktorých to praní až tak nedává smysl)... Časem může zažloutnout, popukát, a kočár nebude pěkný... Takkže já bych části s koženkou neprala - čistila bych pouze ručně, a i to jen textilní části. Koženkové pouze přetřít, případně jednou za čas ošetřit přípravkem určeným na koženku. Na textil zase doporučím tepovací přípravek ve spreji z Lidlu nebo DM, které nejsou drahé a fungují pěkně (pokud nastříkáš, mokrým kartáčem vykartáčuješ a potom vytřeš / provysáváš).

K stříšce - je to blbě skrytý systém, každopádně tlačítka jsou po bocích stříšky - neobvykle zvenčí. Přikládám obrázek. Třeba to stačit a potom sklápět. Návody od Camarelo bohužel dostupné online nejsou.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.