Cenově přijatelný, skladný sportovní kočárek s nafukovacími koly, polohovatelný do lehu

28. únor 2019
Ahoj,

Potřebuju poradit s výběrem kočárku. Hledám sporťák, ktery jde napolohovat do úplneho lehu, má nafukovací kolečka, bonusem navíc je ruční brzda. Důležitá je pro mě skladnost. Hodne cestujeme, tak pořád kočár skládám a rozkládám.

Samozrejme cenově přijatelný.
Díky moc.
Ahoj!

Pokud podmínkou musí být nafukovací kola, ale zároveň skladnost k cestování (a z ní vyplývající nižší váha, protože při nakládání je vždy velkým plusem), je třeba se dívat na lehké kočárky s možností nafukovacích kol resp. kol s pneumatikami. Určitě bych oželela ruční brzdu, kterou naopak mívají spíše robustnější, terénní kočárky typické i vyšší váhou a menší skladností. Při lehčích, kompaktních modelech je to prakticky neexistující.

Na mysl hned přijde Valco Snap 4 Sport Trend Tailormade (vyšší, luxusnější model) nebo nižší Valco Snap 4 Sport. Pokud vyžaduješ i otočné sedadlo, tvou volbou by mohl být Valco Snap Ultra Tailormade s nafukovacími Sport koly. Od jiných značek bych se podívala na Joie Litetrax Air nebo Joie Mytrax. Výbornou možností splňující tvoje požadavky by byl také Casualplay Loop All Road, ke kterému se dá dokonce dokoupit i tříkolová běžecká náprava (vhodná kromě sportu i na opravdu náročný terén).
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli