Dvojkombinace s kvalitním sporťákem do 20 000 Kč

Zodpovězené
23. črc 2019

Ahoj,

chtěla bych poradit, jaký kočárek koupit pro svoje první miminko, které se má narodit na přelomu říjen/listopad.

Chtěla bych kvalitní praktický sporťák a k tomu dokoupit korbičku, abych pokud možno pak nemusela po kombinaci kupovat ještě další kočár. Budu jezdit převážně po městě, ale mohl by zvládnout i mírný terén (spíš jen park) a být aspoň trochu odpružený. MHD využívat nebudu, hmotnost nemusí být co nejmenší, ale nemusel by vážit 20 kg. S cenou bych se chtěla vejít do 20 000, max lehce nad. Chtěla bych ať má 4 kola. Teď jsou hodně kočárky černé nebo šedé, mně by se líbil i nějaký barevnější.

Zatím je můj favorit Babystyle Oyster 3 (líbí se mi i jak se skládá), zaujaly mě i kočárky Moon, Easywalker Harvey 2 nebo levnější Britax B-Motion 4.

Díky za radu!

Ahoj!

já osobně bych do těchto podmínek zvážila takové mid-size, městské modely s mírným odpružením. Budou super i pro jejich skladnost, relativně nízkou váhu (která tě tak časem nebude obtěžovat), a celkové praktické funkce.

Cybex Balios S, Zopa Move, Muuvo Quick či Moon Resea by byly moje první myšlenky. Balios S je navíc dostupný i v opravdu barevných variacích a pěkných style edicích či limitkách.

Cybex Balios S

Zopa Move

Muuvo Quick

Moon ReSea

Z tvého výběru jsem značku Moon už zmínila - jiné modely od nich bych popravdě v tvém případě neřešila, jsou příliš velké / příliš těžké na běžné městské používání.

Oyster 3 je určitě také super kočárek (recenze zde: https://www.modrykonik.cz/blog/eliniatko/articl...) - pokud se ti líbí a váha je ok, proč ne. Ideální je podívat se na něj i naživo, pokud máš možnost.

Babystyle Oyster 3

Easywalker Harvey

je dobrou volbou, pokud potřebuješ něco minimalistického a skladného, přesto však full-size - a nevadí ti (menší) korýtko + stříška. Mimo toho je to kvalitní značka a styl, co se jen tak nevidí a dokážeš ho transformovat i na dvoumístný tandem.

Britax B-Motion 4

je už podle mě zbytečně velký a těžký, a tam také třeba zvážit, zda ti nebude chybět otočné sedadlo, kompletně zakrytá prodloužená stříška a polohování nožiček. Když už, tak Britax B-Motion 4 Plus,

Britax B-Motion 4 Plus

ale stále si myslím, že je to oproti výše zmíněným nižší třída.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.