Golfky/velmi lehký sport. kočárek do 7 kg s nastavitelnou rukojetí. Existuje něco kromě Gesslein S8?

Zodpovězené
9. lis 2020

Dobrý den,

hledám golfky nebo velmi lehký (do 7 kg) a malý sporťák, který by měl výškově nastavitelnou (v případě golfek samozřejmě spojenou) rukojeť.

Nepotřebuji, aby zvládal terén, aby měl lepší kolečka nebo nějaké vychytávky! Zatím jsem našla jen jeden takový kočárek, a to Gesslein S8.

Existuje, prosím, ještě něco takového?

Předem děkuji za odpověď.

Ahoj!

Moc toho nebude, ale pár takových určitě najdeš. O to více, pokud je podmínkou opravdu jen minimum, a to ta nízká váha / malá velikost, a (i když specifikum) nastavitelná rukojeť. Nebude tak problém si vybrat - máš jasno v prioritách (tleskám) 😉.

Kromě Tvého návrhu mě napadl například Joie Tourist (pouze 5,92 kg).

Joie Tourist

Casualplay LOOPi City je dokonce i z těch prostornějších, a přitom vážících jen 6,5 kg! Je pravděpodobné, že z pohledu komfortu pro děťátko bych si já osobně vybrala asi tento.

Casualplay LOOPi City

Z kvalitnějších, ale i dražších také třeba zmínit golfový kočárek Maclaren Quest Arc.

Maclaren Quest Arc

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.