Jak opravit kolečka na kočárku Baby Design Lupo Comfort?

Zodpovězené
13. zář 2022

Ahoj,

mám kočárek Baby Design Lupo Comfort 2018 a máme problém s předním kolečkem. Potřebovalo by asi vyměnit duši, ale nikde k tomu pořádně nemůžu nic najít. Nevypadá, že by to šlo rozebrat.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

Baby Design Lupo Comfort má všechny pneumatiky nafukovací. Systém výměny duše na kočárku je totožný s výměnou na kole.

Pokud vám to nejde, zkuste zajít do cyklo obchodu. Tam jsou většinou ochotni a umí duši vyměnit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka