Jaké golfky mají dlouhou zádovou opěrkou?

Zodpovězené
12. bře 2022

Dobrý den,

sháním pro syna (1,5 roku) sportovní kočárek typu golfek, aby byl skladný, lehký a snadno skladatelný. Dále by měl mít dlouhou zádovou opěrku, aby se v něm mohl syn i vyspat. Je dlouhý po mně. Současné golfky mají 43 cm zádovou opěrku a hlavu už má nad, takže ideálně kolem těch 50 cm, aby mu vydržel do konce kočárkování. Váhu bych chtěla ideálně do 8 kg.

Neporadíte mi nějaký, prosím?

Mockrát děkuji.

Lucka

Ahoj,

největší rozměry nabídnou modely Baby Jogger City Mini2 4 (který má ale už skoro 9 kg) a Babystyle Oyster Zero. Kromě delší zádové opěrky, mají i dlouhou ložnou plochu. Oyster je úžasně prostorný i na šířku (41 cm). Pohodlně se v nich tedy vyspí i větší děti.

Dlouhou zádovou opěrku má také například Easywalker Jackey. Najdeš u něj i super vychytávku, kdy se aktivováním doskládá sám. Na svůj typ je měkce odpružený, takže ovládání i celková jízda je opravdu lehká a příjemná.

To samé nabízí i model Inglesina Maior, který má nezvykle velká kola a též dobré odpružení. Oba kočárky mají možnost jednoduchého polohování, které zvládneš jednou rukou a nechybí ani úplný leh.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie