Jaké stupátko ke Casualplay tříkolce s korbičkou?

Zodpovězené
23. dub 2019

Prosím, jaký skate pořídit na tříkolku Casualplay s hlubokou korbou? Ta korba je dlouhá a od koleček je dost podsazená, takže skate musí mít dlouhé ty nacvakávací tyče, aby tam syn vůbec mohl stát. A to nemá každý.

Děkuji moc za radu.

Ahoj!

Předpokládám, že mluvíš o Casualplay S4, případně o Kudu 3.

Casualplay S4

Casualplay Kudu 3

Máš pravdu, že tam (u obou) vanička trčí dozadu více, než je běžné. Dobrou zprávou však je, že u univerzálních stupátek - například oblíbeného Bumprider, případně Lascal Buggyboard Maxi, lze vzdálenost skejtíku od kočárku nastavit. Já bych, i kvůli kvalitě provedení a dostupnosti náhradních dílů, šla do jednoho z těchto dvou (mou preferencí je asi spíše Bumprider). Dej si ale pozor, aby stojící děťátko mělo prostor - a to už není o skejtíku, ale spíše o tom, zda je mezi vaničkou a rukojetí místo pro hlavičku a hruď dítěte.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.