Jakou vyrovnávací vložku a nánožník pro velké 4měsíční miminko potřebujeme do TFK Mono?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

dcerka právě končí 4. měsíc a už se nám sotva vejde do hluboké korby. Když začneme používat fusak, budu ji muset dříve či později dát do sportovního kočárku.

Zkoušela jsem sehnat i jiný kočárek s větší hlubokou korbou, ale bylo mi řečeno, že máme jeden z těch větších. Aktuálně se vozí v hluboké korbě TFK Mono. Potom bude také v TFK Mono, tedy ve velkém sporťáku.

Jakou vyrovnávací vložku a nánožník potřebujeme do TFK Mono?

Co doporučuješ dělat, aby jí tam nebyla zima?

Existují nějaké vychytávky?

Až na sklonku léta jsem se dozvěděla o chladící podložce. Případně, klidně poraď nějaký kočárek s větší korbou.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Ti vyrovnávací podložku (vložku), která je určena do sportovní části Babystyle Egg. Je však kompatibilní s více kočárky jako je i Tvůj model TFK Mono.

Je to měkce polstrovaná novorozenecká vložka do sportovního kočárku EGG, která je vyrobena ze 100% měkké bavlny pro maximální pohodlí. Jejím cílem je vytvořit pro dítě v sedací části sportovního kočárku polohu vleže.

Vložku můžeš zapracovat pod nebo do originálního fusaku TFK footmuff Cuddle 2022.

TFK fusak je variabilní a můžeš ho používat i namísto nánožníku, protože disponuje odnímatelnou teplou vložkou. Ochrání dítě před chladným či větrným počasím a bude mu v kočárku vždy příjemně. Byl speciálně vyvinut a je připraven pro různé situace, při kterých zajistí miminku komfort a optimální pohodlí na všech cestách. Má příjemný vysoký fleece s dvojitým vlasem, který připomíná plyšového mazlíčka a navíc hřeje. Koupit ho můžeš ve více barevných provedeních.

Nebo se můžeš rozhodnout pro kožešinovou ovčí vložku do kočárku, jejíž podrobnější popis najdeš v mém článku o Kožešinových doplňcích.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka