Jaký kočárek pro starší holčičku na občasné cesty? Joie Mytrax nebo Valco snap 4?

Zodpovězené
30. dub 2019

Dobrý den,

potřebovala bych prosím poradit, nebo spíše slyšet názor někoho jiného.

Mám 18 měsíční holčičku a potřebovala bych nějaký skladný kočárek na občasné cesty na plavání a do města, na delší výlety či dovolenou. Malá hezky chodí, ale neujde tolik a ráda si v kočárku pospí, nebo odpočine.

Mezi užší favority jsem si vybrala Valco snap 4, Joie Mytrax nebo G-Mini Kadet. Samozřejmě nechci utratit moc peněz, protože to nebude kočárek na každodenní ježdění. Doteď jsem měla I'coo peak air 4, ale ten budeme v červnu dávat švagrové.

Co byste mi doporučila?

Díky! Nikola

Ahoj!

Kočárky jsou typově velmi podobné. Šla bych proto na to vylučovací metodou - podle mě oproti zbylým dvěma G-Mini Kadet nemá ani zdaleka tak dobrou stříšku ani celkové přepracování.

G-Mini Kadet

Mezi Valco Baby Snap 4 a Joie Mytrax bych se rozhodovala následovně - Mytrax je podstatně těžší, ale i bytelnější, pevnější, robustnější. Takže ten tehdy, pokud potřebuješ často zdolávat i nerovnosti, mírný terén. Valco zase spíše v případě, že jezdíš nenáročné trasy a váha je podstatnějším kritériem.

Valco Baby Snap 4

Joie Mytrax

Kromě toho navrhnu i Kinderkraft Grande, který je opravdu dostupný a na občasné či městské ježdění pro starší dítě by ti mohl velmi vyhovovat (i cenou).

Kinderkraft Grande

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.