Jaký lehký sporťák pro dvouleťáka s nafukovacími koly?

Zodpovězené
19. čer 2019

Ahoj,

chtěla bych poradit, jaký vybrat sporťák pro dvouleté dítě. Požaduji výškově nastavitelnou rukojeť, nafukovací kola, aby zvládl i terén, nosnost více než 15 kg a zároveň lehký (cca do 10kg). Je na trhu vůbec takový?

PS: raději bych čtyřkolku, u tříkolového bych se bála stability

Díky 😉

Ahoj!

Pokud má být co nejlehčí, určitě nečekej full all-terrain výkon. Bude to spíše městský kočárek, se kterým dokážeš projít i nerovnosti a příležitostný horší terén. A takový bych doporučila Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade s nafukovacími Sport koly, který kromě 8,4 kg navíc nabízí i hromadu místa a nosnost 20 kg.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Z levnějších doporučím Baby Design Look Air (9,9 kg)

Baby Design Look Air

nebo EasyGo Quantum Air (10,5 kg) - oba však oficiálně do 15 kg (myslím, že zvládnete i více).

EasyGo Quantum Air

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.