Jaký skladný terénní kočárek se snadným ovládáním?

Zodpovězené
21. říj 2022

Dobrý den,

sháním “golfky”, které zvládnou pořádný terén - šutry, kořeny, pole atd. Potřebuji, aby kočárek mel velká kola a nerozsypal se hned po první vycházce do lesa.

Dále požaduji:

  • pratelný potahy,
  • skladnost,
  • snadná ovladatelnost,
  • pozice do lehu,
  • žádný kostitřas.

Děkuju za tipy i cenové odhady.

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka