Jaký sporťák nemá nafukovací kola a je vhodný i do lesa?

Zodpovězené
21. čer 2022

Dobrý den,

už měsíc hledám sporťák na internetu a stále jsem žádný nevybrala. Můžete mi prosím poradit?

Moje kritéria jsou:

  • nechci nafukovací kolečka
  • prodloužená stříška
  • polohovací - je pro dítě co ještě nesedí
  • nastavitelnost opěrky nohou
  • aby byl více vhodný do lesa a polňačky, než do města
  • snadné skládání a ne moc velká hmotnost

Nejprve jsem pokukovala po Britax B Agile R,ale teď jsem objevila Joie Mytrax Flex 2022.

Poradíte? Děkuji.

Ahoj,

Britax B Agile R do terénu nedoporučuji kvůli slabšímu odpružení, je to vyloženě městský typ kočárku a na nenáročný povrch.

Joie Mytrax Flex Signature by byl rozhodně lepší volbou, díky dobrému odpružení zvládne i terén, má extra dlouhou stříšku a prostorné sezení i pro větší dítě. Jedinou nevýhodou je hůře přístupný nákupní košík a také jeho vyšší hmotnost, má totiž přes 12 kg. Jinak je to super kočárek, který doporučuji ráda.

Pokud se nebráníš trojkolkám, tak doporučuji ještě Baby Jogger City Mini GT2. Sama ho mám doma a nedám na něj dopustit. Hmotnost má o něco menší (10,4 kg), a i když má malá kola, tak toho projede dost. Skládá se snadno jednou rukou a navíc je i skladnější než Mytrax.

Pokud Tě zaujal, tak koukni na naši video recenzi:

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie