Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaky sportovní kočárek na procházky městem koupit pro 5 měsíční mimčo?

Zodpovězené
5. únor 2019

Dobrý den,

synovi bude za týden 5 měsíců a v korbičce v kočárku má už jen pár centimetrů, aby byl na těsno. Proto uvažuji o sporťáku, ale aby se dal polohovat do lehu a později do sedu. Užívat ho budeme jen na procházky po městě, ani s ním nebudeme cestovat autem a požaduji také, aby byl za přijatelnou cenu.

Děkuji za rady. 😊

Zdravím!

Velmi záleží na tom, zda v tomto (poměrně nízkém) věku vyžadujete sportovní kočárek otočný nebo nevadí, pokud bude směřovat jen vpřed. Také je zajímavou informace, zda preferujete sezení / leh klasický, nebo akceptujete i korýtko (které je právě u menších dětí často vhodnou volbou, ve které sedí pohodlně a nekloužou).

Začnu předpokladem, že směřování k sobě je potřebnou vlastností kočárku. Tradičnější Cybex Balios S nebo kolébkový Balios M jsou vhodnou volbou s dobrým poměrem ceny a kvality. Moon ReSea je také jednou z voleb, stejně jako Valco Snap Ultra Tailormade.

Pokud vyžaduješ robustnější kočárek a nevadí vyšší váha, možností by mohl být i Bebetto Nico. U některých lepších modelů bych se možná nebránila ani bazaru.

Pokud by neotočný sporťák nebyl překážkou, doporučím Joie Litetrax Air nebo Mytrax, případně taky Mutsy Nexo nebo Kinderkraft Grande.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.