Jaký zimní fusak s ovčí vlnou do Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
11. pro 2022

Dobrý den,

jaký zimní fusak s ovčí vlnou uvnitř mi bude pasovat do TUG2? Aby tudy prošel 5bodový pás hlavně.

Děkuji

Ahoj,

na podobné otázky jsem nedávno odpověděla, tak Ti je sem připnu pro inspiraci:

Pokud nechceš originál značky Thule a ani jiný z mého výběru, tak ty z ovčí vlnou najdeš i na Ma-tata.cz. Je to kvalitní ruční práce, můžu jedině doporučit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka